PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=353781}
7,4 471
ocen
7,4 10 1 471
Yeui eomneun geotdeul
powrót do forum filmu Yeui-eomneun geotdeul

Zauważyłem niepisaną zasadę w koreańskich filmach niechęci do gnatów, spluw, armat itd. A ten film jest po prostu tego esencją. Grupa seryjnych morderców, opisana w tym obrazie, nie posługuje się bronią miotającą! Nie wiem jak jest w Korei Płd z pozwoleniami na broń, nielegalnym przemytem kałachów, itp., ale jest coś w tym niesamowitego. Zastanawiam się czy jest to forma manifestacji zakończenia wyniszczających wojen - odwołuje się wojny koreańskiej która formalnie wciąż trwa!) - czy mentalność tego sympatycznego narodu. A może coś innego?

Tu raczej chodzi o regulacje prawne jakie panują w Korei Płd. dotyczące posiadania broni palnej. Polecam ewentualnie mange Sun Ken Rock, gdzie autor co jakiś czas między kadrami uchyla rąbka tajemnicy na temat Korei no i film Gorzko-słodkie życie, gdzie ukazane jest, że nawet w środowisku przestępczym klient, nie zawsze oznacza "nasz pan" jeśli chodzi o zakup gnata.

ocenił(a) film na 7

Oglądałem ostatnio Yellow Sea. Tam były tylko noże i siekiery :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones