PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805369}

Yuli

7,1 853
oceny
7,1 10 1 853
5,3 3
oceny krytyków
Yuli
powrót do forum filmu Yuli

Niedawno obejrzałam Białego Kruka, film opowiadający historię innego mistrza baletu - Nuriejewa. W naturalny więc sposób porównuję oba obrazy. I nie mam wątpliwości, że Yuli wywarł na mnie zdecydowanie większe wrażenie. To film tętniący życiem i emocjami. Siłą tego filmu jest oczywiście taniec, oddający emocje Acosty, który gra samego siebie (aktualnego). Najbardziej wnikliwie przedstawiona jest relacja młodego Carlosa z ojcem - dominującym,twardym, ale mimo tego bardzo kochającym syna. I pewnie gdyby nie to, może nigdy o Carlosie Acosta byśmy nie usłyszeli. Zresztą Santiago Alfonso zagrał ojca wręcz charyzmatycznie.

ocenił(a) film na 9
Agatonik

W pełni się zgadzam z tą opinią. Byłam dzisiaj i jestem pod wrażeniem! I jeszcze Hawana pìęknie pokazana!

Agatonik

wszyscy rodzice powinno tacy być,że powinni zmuszać dziecko by rozwijało swój talent w życiu by zostać kimś i coś osiągnać,a nie żyć z zasiłków i narobić sobie tylko bachrów jak każą nasi rządzący:(

ocenił(a) film na 9
Weronka90

Rodzice przede wszystkim powinni dostrzec talent dziecka. I masz rację - nadmierne rozmnażanie nie służy ani światu, ani rodzinie.

Agatonik

No kto chce miec dzieci niech ma ale trzeba mu zapewnic odpowiednia edukacje i by nauczyc szacunku do innych a najpierw trzeba umiec zadbac o siebie a potem o dziecko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones