PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827467}

Złe miejsce

The Shed
3,9 4 263
oceny
3,9 10 1 4263
2,3 3
oceny krytyków
Złe miejsce
powrót do forum filmu Złe miejsce

dystrybucja mi podpowiada ze bedzie gniot

floster79

Czy jest gdzieś zwiastun?:(

elfka77

Tak jest już zwiastun i na youtubie i na filmwebie i na kinoświat

floster79

Czemu Kino Świat też coś ciekawego czasem wydaje Hurt lockera , Jak zostać królem a z horrorów chociaż by pile

OLIN1

czasem i na pustyni pies znajdzie kosc hehe

ocenił(a) film na 9
floster79

Jak dla mnie nie tylko zapowiadał się fajnie ale był niezły. W końcu to horror, więc ja widzę nastrój tajemniczości, historia tych dzieciaków w tle, no i dozę fantazji. Większość tematyki horrorów kręci się wokół zagadnień śmierci i ożywiania zmarłych, czy tajemniczych istot czających się w nocy.

Coolka_filmweb

hym jeszcze nie widzialem, ale slyszalem juz rozne opinie na jego temat, to tez pewnie go zobacze, ale do kina sie nie wybieram ;)

ocenił(a) film na 9
floster79

To nie będę robić spoilerów, ale moim zdaniem nieźle wyszedł. Pierwsza scena trochę stylem piły ma przykuć dużo uwagi, bez żadnego wprowadzenia, ale w gatunku horror mnie się podobał.

Coolka_filmweb

ja slyszalem ze tam duzo "komedii" jest, nie wiem czy to prawda ale nie trawie takich polaczen, tzn. horror-komedia itd.

ocenił(a) film na 9
floster79

Chłopak którego rodzice nie żyją, dziewczyna z patologiczne rodziny i drugi chłopak gnebiony przez kolegów. Nie zauważyłam tam nic z komedii. Ogólnie jak dla mnie horror jako fantazy grozy jest nieźle pomyślany.

Coolka_filmweb

kwestia gustu co kto kogos smieszy hehe tak jak pisalem trudno mi stwoerdzic bo nie widzialem jak zobacze to napisze ;)

ocenił(a) film na 10
floster79

A mnie się podobał film, nie nudziłam się ani minuty. Rozważamy z koleżanką czy nie iść drugi raz, dla miłośników takich klimatów fajna sprawa.

roskaja

no i super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones