PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725324}

Zło we mnie

February
5,6 18 332
oceny
5,6 10 1 18332
6,7 21
ocen krytyków
Zło we mnie
powrót do forum filmu Zło we mnie

Zgodzę się może z takimi określeniami jak "psychodeliczny", "zapętlony" czy "niejasny", ale na pewno nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że jest wart polecenia, czy obejrzenia, czy w ogóle czegokolwiek. No chyba, że ktoś lubuje się w szatańskich misz-maszach, gdzie od początku do końca kompletnie nie wiadomo o co chodzi, a jedynym, co nie budzi wątpliwości jest to, że dwie uczennice zostają opętane przez szatana i zaczynają mordować wszystko, co w zasięgu wzroku, odcinając ludziom głowy i przynosząc je do szatańskiego pieca na rytuał. Żadne okoliczności w filmie nie są dostatecznie pokazane, nic nie jest do końca wyjaśnione. Film dla bardzo specyficznego typu widzów, powiedziałbym, że może najprędzej dla tych z psychiatryka. Bo sataniści raczej mieli by z tego jedynie niezły ubaw... no i oczywiście nic by nie zrozumieli.

jastrzab_wiarygodny

Jakie dwie uczennice? Joan morduje tylko w imie szatana, zamordowała uczennice Rose, po 9 latach wraca uciekając ze szpitala psychriatrycznego i przy okazji zostaje podwieziona przez rodziców Rose którzy jechali tam na grób zamordowanej córki. Na ich nieszczęście Joan ich też morduje.

ocenił(a) film na 2
Bon_Jovi

Ok, jedna uczennica. Tyle, że to nie jest dane do zrozumienia w tym filmie. Oglądając nie wiemy, czy Joan też nie jest uczennicą tej szkoły. Skoro film jest właśnie o uczennicach tej szkoły, to w domyśle jest, że tak. Ja przez pół filmu w ogóle myślałem, że Joan to Rose, tylko w innym momencie, aktorka wydawała mi się identyczna, tylko przemalowana.

jastrzab_wiarygodny

Dla sprostowania. Kat to po 9 latach Joan która ukradła tożsamość pielęgniarce ze szpitala psychriatycznego.

ocenił(a) film na 2
Bon_Jovi

To Twoja teoria, czy skądś to wiesz? Bo nigdzie nie jest to dane do zrozumienia ani zasugerowane... Ale w sumie to jest jakaś logiczna wersja.

jastrzab_wiarygodny

Jest pokazana młoda Kat przywiązana w szpitalu psychriatrycznym do łóżka, pokazana jest także scena jak starsza Kat morduje w psychriatryku pielęgniarke, pokazane jest jak zabiera prawo jazdy na którym jest są dane pielęgniarki Joan. Później tak się przedstawia Nieznajomemu który chce ją podwieść z dworca. Chyba nie oglądałeś uważnie filmów na Enemefie bo nic nie pamiętasz i stwierdzasz że nie wiadomo o co chodzi. Wszystko jest tam poskładane. Tylko część scen to jest z dorosłą Kat/Joan a część z przed 9 lat z młodą Kat i drugą uczennicą Rose.

ocenił(a) film na 2
Bon_Jovi

Mhm, jeśli była pokazana scena w szpitalu, jak morduje pielęgniarkę i kradnie prawo jazdy, to pewnie w pierwszych minutach filmu, kiedy jeszcze mnie nie było na sali. Ok, jeśli tak, to było to zasugerowane. Chociaż i tak bardziej na domysł. No dobra, w takim razie przyznaję, że jest w tym filmie odrobina sensu, a przynajmniej jeśli chodzi o poskładanie tego w czasie. Może nawet podniosę ocenę z 1 na 2.

jastrzab_wiarygodny

Scena ta była pokazana jak była na dworcu w toalecie i zdejmowała z ręki identyfikator szpitalny pacjenta, była pokazana krótka scena z pielęgniarką którą wcześniej opisałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones