PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130508}

Zabójczy numer

Lucky Number Slevin
7,6 84 056
ocen
7,6 10 1 84056
6,7 12
ocen krytyków
Zabójczy numer
powrót do forum filmu Zabójczy numer

Od tego czasu obejrzałem ten film wielokrotnie, aż dziwie się że do tej pory nie napisałem postą
pod ów filmem... do teraz. `Film m wszystko to co powinien zawitać rewelacyjny film. Zacznijmy
więc od obsady która rzecz jasna jest każdemu znana, i została dobrana idealnie, fakt gra
aktorska nie wspięła się na wyżyny umiejętności danego aktora, ale cala obsada jest na tyle
doświadczona że zagrali co najmniej bardzo dobrze. Muzyka motyw główny filmu jest
rewelacyjny, idealnie wkomponowana melodia lekko melancholijna i intrygująca, którą można
usłyszeć parę razy w filmie.
Sama fabula jest bardzo ciekawa, film powstał w 2006 wtedy ten film był czymś
nowatorskim,czuć było powiew świeżości oraz super klimat, ale pomimo że teraz mamy 2014 ja
nadal to odczuwam, ten film ciągle mi się podoba, za każdym razem co go włączam równie
mocno mnie wciąga, nie ma chwili wytchnienia bo co chwile coś ciekawego dzieje się na ekranie
"Zabójczy Numer" wyróżnia się na tle innych produkcji, idealny film na każdą porę roku, dnia czy
nocy. 10/10

ocenił(a) film na 8
D3Mania

Zgadzam się, mnie też się podobał!

D3Mania

Jak nie umiesz używać przyimków to ich nie używaj.
*pod OWYM filmem

kokroucz

D3Mania dał czadu z tym ów, ale i Tobie się przytrafiło, ów (w narzędniku owym) to zaimek, a nie przyimek. Ach ta polszczyzna.

ocenił(a) film na 10
D3Mania

słodki Jezu
https://fil.ug.edu.pl/strona/15103/zaimek_ow_odmienia

yemeth1

Chyba mi nie odpowiedziałeś, czy chciałbyś, żeby ci sprawdzać posty pod kątem językowym. ;)
Dlaczego nie skończyłeś studiów?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones