PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803}

Zabójczy widok

A View to a Kill
7,2 32 365
ocen
7,2 10 1 32365
5,8 6
ocen krytyków
Zabójczy widok
powrót do forum filmu Zabójczy widok

4 marca o 22:40, powtórka 6 marca o 15:30 na TVP HD.

Heines

Niestety, powtórek od 2 miesięcy nie ma, wbrew zapowiedziom w programie TV na Onecie. Różne skoki narciarskie i finały krajowej Eurowizji wyeliminowały powtórki.

ocenił(a) film na 7
Wydmin

Niestety, powtórek nie oglądam. Oglądałem tylko Szpieg, który mnie kochał i akurat on leciał na TVP HD. Może omyłkowo sprawdzasz na TVP1?

Heines

Aaaa, ja jestem tylko "naziemny", tzn. mam - owszem - TVP w HD, ale w emisji naziemnej, czyli jest to chyba TVP1 HD, która różni się od TVP HD?

ocenił(a) film na 7
Wydmin

Jest TVP1 HD i TVP HD. Do ''W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości'' powtórki były emitowane na TVP1. Od ''Diamenty są wieczne'' powtórki są emitowane na TVP HD. Nie wiem czemu taka decyzja została podjęta, bo czasem miło było sobie obejrzeć Bonda o godzinie 9 rano, a tak to nie wszyscy mają dostęp do tego TVP HD.

Heines

Właśnie, tym bardziej że wtedy, w piątek wieczorem w TVP Kultura zawsze jest jakiś dobry film uznawany za klasykę, a "Bond" nachodzi na niego częściowo.

Heines

Mogli by przypomnieć serie z 007.

ocenił(a) film na 7
Ruben_fw

Ostatnia emisja była chyba jakoś od sierpnia do końca roku, więc przypuszczam, że gdzieś latem lub na jesieni znów nastąpi powtórka.
Męczy mnie jutro trochę ciągła emisja Bondów z Brosnanem. Mam wrażenie, że jego Bondy lecą co 2 miesiące w TV.
1 maja o 20.10 będzie Goldeneye, a powtórka 3 maja o 15:45 na TVP2. Qunatum of Solace - 5 maja o 21:15 na TVP1.

Heines

Pieprzyć tv na cda wszystkie część są dzisiaj oglądałem Zabójczy widok naprawde świetny film a wczoraj Ośmiorniczkę

ocenił(a) film na 7
Ruben_fw

To prawda, postać Zorina to jeden z najlepszych wrogów Bonda w całej serii. Wiek Moore już bardzo widoczny w tej części, ale jego humor i klimat jego Bondów jest naprawdę wyjątkowy.

ocenił(a) film na 8
Heines

Racja, coś jest na rzeczy, że 007 z Brosnanem dość regularnie pokazują w telewizji, tak więc chyba Twoje wrażenie jest słuszne!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones