PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107855}

Zakochany bez pamięci

Eternal Sunshine of the Spotless Mind
7,3 158 165
ocen
7,3 10 1 158165
7,8 38
ocen krytyków
Zakochany bez pamięci
powrót do forum filmu Zakochany bez pamięci

Ostatnie 15 minut filmu najlepsze i rekompensuje odrobinę nudy, która wkrada się mniej więcej w połowie. Dla mnie puenta jest bardzo mocna: miłość to nie chłodna kalkulacja, to nie zbiór czegoś co nam się podoba lub nie. Bo kochamy mimo czegoś, a nie za coś. A to co czasami mówimy lub myślimy w gniewie, w rozdrażnieniu, lub chwilowym zniechęceniu, to nie jest to co naprawdę czujemy. Bo uczucia są piękniejsze niż myśli.

Ważny to film, moim zdaniem.

użytkownik usunięty
cubic_2

Dobre podsumowanie, tak samo odbieram ten film.

ocenił(a) film na 5
cubic_2

Dziwny to film..sposob realizacji mnie zakrecil..wytrwalam do konca, bo mial obiecujace opinie..niby wszystko ok..aktorzy fajni ale nudno bylo..chociaz oczywiscie jest o czyms waznym

ocenił(a) film na 7
cubic_2

Ładne słowa, ale moim zdaniem nie pasują do tego filmu. Końcówkę odebrałem inaczej. Na podstawie tych dwóch historii o wykasowanym związku i romansie, nasuwa mi się pointa taka, że jeśli wykasujemy z naszego życia, pamięci złe doświadczenia i błędy, to znowu je popełnimy, bo nie będziemy o nich pamiętali.

Bosniak

Ciekawa interpretacja :)

ocenił(a) film na 10
cubic_2

Po raz kolejny powracam do tego komentarza. Piękny film i piękna wypowiedź. Zgadzam się zupełnie i trochę szkoda, że ludzie zdają się w większości skupiać na aspekcie pamięci w tym filmie, a nie miłości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones