PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111718}

Zodiak

The Zodiac
6,2 5 894
oceny
6,2 10 1 5894
Zodiak
powrót do forum filmu Zodiak

9/10

ocenił(a) film na 10

Super film, trzyma w napięciu od początku, smaczku dodaje fakt iż jest to film oparty na prawdziwych wydarzeniach!!!

ocenił(a) film na 7
shorty_2

no patrzcie państwo!! PO raz pierwszy nasze oceny się zbiegły;)
też dałem 9/10, na początku normalny kryminał, dopiero potem napięcie rośnie aż do końcowych scen i ostatnie zdania(dzięki którym film dostał o jedną ocenę wyżej):
"Pomimo ogólnokrajowego pościgu z bezprecedensową przewagą,
Zodiak nie został nigdy schwytany i wciąż jest na wolności.Jego wymiana korespondencji z lokalną i regionalną gazetą trwała niemal dekadę.
Zodiak opisał stosowanie kleju na opuszkach palców, aby zamaskować jego tożsamość, nowoczesna technologia sądowa, włącznie z analizą DNA nie pozwoliła jeszcze na zidentyfikowanie żadnych podejrzanych w tej sprawie.
Ostatecznie Zodiak stwierdził, że zabił trzydzieści siedem osób, jednak prowadzący dochodzenie nigdy oficjalnie tego nie potwierdzili. 24 kwietnia, 1978 "San Francisco Chronicle"otrzymała kolejny list.Kończy się on tymi słowami...
<Czekam na dobry film o mnie.
Kto mnie zagra? Kontroluję teraz wszystko.>"
Świetny film z moim ulubionym bohaterem- seryjnym mordercy, który nie zostawia za sobą żadnych śladów, nie pozwala się złapać oraz wodzi za nos dosłownie wszystkich. Tego szukałem....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones