"Algorytm miłości": Wiktoria Gąsiewska i Helena Englert w parodii randkowych reality show

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Algorytm+mi%C5%82o%C5%9Bci%22%3A+Wiktoria+G%C4%85siewska+i+Helena+Englert+w+parodii+randkowych+reality+show-153725
"Algorytm miłości": Wiktoria Gąsiewska i Helena Englert w parodii randkowych reality show
źródło: materialy promocyjne
autor: Maciej Skwara
Płomienne relacje. Atrakcyjni single. Gra o miłość i wielkie pieniądze. Absurdalne wyzwania. Miała być tropikalna wyspa, ale skończyło się na willi pod Warszawą. Nie umniejsza to jednak oddziaływaniu strzały amora i gorących emocji! 9 uczestników zmierzy się ze swoimi głęboko skrywanymi uczuciami, lękami oraz własnymi granicami (bądź ich brakiem) i być może zdobędą towarzysza życia, popularność i niezłą kasę. Aktorzy grający w nowej produkcji "Algorytm miłości"  zameldowali się już w willi Amora, gdzie spędzą najbliższe tygodnie na serialowym planie. Wśród nich w roli prowadzącego show — Michał Czernecki. Jak obiecują twórcy, będzie groteskowo, kontrowersyjnie, a nawet perwersyjnie. Zawsze z dużym dystansem do prawdziwego reality.

Ktoś mógłby powiedzieć, że ciężko jest zrobić parodię tego typu programów, dlatego zależało nam na stworzeniu realnego świata oraz realnych postaci, z krwi i kości. Dopiero wtedy, głupoty, które bohaterowie mówią i absurdalne sytuacje, które im się dzieją, mają szansę być naprawdę śmieszne. Nie zawsze dla uczestników programu, ale dla widza owszem. Już pierwsze zadanie przerasta, teoretycznie gotowych na wszystko, bohaterów, a potem jest już tylko grubej. Metaforycznie, bo aktorzy mocno ćwiczyli do swoich ról – opowiada Łukasz Sychowicz, head writer i producent kreatywny.

Łukasz Sychowicz i Michał Tylka

W produkcji wystąpią m.in.: Helena Englert, Wiktoria Gąsiewska, Jakub Sasak, Małgorzata Socha, Karol Dziuba, Mateusz Dymidziuk, Katarzyna Gałązka, Adam Zdrójkowski, Aleksander Kaleta, Waleria Gorobets, Pola Błasik, Kamil Piotrowski, Emilia Wallus, Beata Ścibakówna, Dorota Chotecka, Katarzyna Borkowska, Ewa Gawryluk oraz Filip Lipiecki. W produkcji wystąpią także influencerzy, m.in. Marta Rentel i Grzegorz Milewski. Za produkcję odpowiadają twórcy formatu "The Office PL".

Scenarzystami serialu są Mateusz Płocha, Marek Baranowski, Mateusz Zimnowodzki i Łukasz Sychowicz, który pełni także rolę head writera i producenta kreatywnego. Reżyserują Michał Tylka i Aleksander Pietrzak. Za zdjęcia odpowiada Maciej Edelman. Charakteryzacją zajmuje się Ada Merska, kostiumami Dorota Williams, scenografią Marcelina Początek-Kunikowska. Kierownikami produkcji są Zuzanna Boryszewska i Robert Feluch. Serial produkuje Jake Vision DGA Studio – Dorota Kośmicka i Jan Kępiński. Po stronie CANAL+ producentami są Beata Ryczkowska i Filip Bałdyga.

Premiera wiosną 2024 na Canal+ Premium  i Canal+ Online.

Zwiastun "The Office PL"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones