"Dary Anioła" oficjalnie w telewizji

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Dary+Anio%C5%82a%22+oficjalnie+w+telewizji-110633
Jesienią ubiegłego roku informowaliśmy o tym, że studio Constantin Film postanowiło dać drugą szansę cyklowi "Dary Anioła". Po nieudanym występie w kinach, cykl powieściowy Cassandry Clare miał trafić do telewizji. Teraz możemy oficjalnie potwierdzić, że tak się stanie.Serial został zakupiony przez stację ABC Family. Kanał od razu zamówił cały pierwszy sezon. Projekt pojawi się pod tytułem "Shadowhunters". Prowadzącym został Ed Decter, współscenarzysta "Śniętego Mikołaja 2".

Pierwszy sezon składać się będzie z 13 odcinków. Zdjęcia rozpoczną się w Toronto w maju. Dlatego też już wkrótce powinniśmy poznać nazwiska odtwórców głównych ról.

Sześciotomowe "Dary Anioła" są jednym z pięciu cykli Clare o Nocnych Łowcach. Akcja rozgrywa się we współczesnym Nowym Jorku. Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray przypadkiem odkrywa, iż należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, pół aniołów, którzy toczą odwieczną walkę w obronie naszego świata przed atakami demonów. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matka dziewczyny. Clary przyłącza się do grupy Nocnych Łowców i wkracza do alternatywnego podziemnego świata, zamieszkałego przez wampiry, wilkołaki, wiedźmy, wróżki i demony. Obdarzona wyjątkowym darem dziewczyna będzie musiała stanąć do walki nie tylko o życie matki, ale o bezpieczeństwo ludzkiej rasy, która żyje w nieświadomości nadciągającego zagrożenia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones