"Dary Anioła" od nowa

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Dary+Anio%C5%82a%22+od+nowa-107783
"Dary Anioła: Miasto kości" miało być kolejnym hitem bazującym na młodzieżowej serii fantasy. Tak się jednak nie stało. Widowisko przy budżecie 60 mln dolarów było w stanie zarobić na całym świecie zaledwie 90,6 mln dolarów, z czego tylko 31 milionów pochodziło z rynku amerykańskiego. Tak zakończyły się marzenia o kinowym hicie. Jednak Constantin Film, producent obrazu, nie chce porzucić cyklu i teraz ma na niego nowy pomysł.Otóż studio rozpocznie w przyszłym roku produkcję serialu "The Mortal Instruments". Nie będzie to jednak kontynuacja kinowego "Miasta kości" z tą samą obsadą. Zamiast tego studio rozpocznie ekranizację od początku z nadzieją, że tym razem opowie historię do końca. Studio wyznaczyło na razie prowadzącego show, został nim Ed Decter, który ostatnio pracował przy serialu "Bez powrotu".

Współczesny Nowy Jork. Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray przypadkiem odkrywa, iż należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, pół aniołów, którzy toczą odwieczną walkę w obronie naszego świata przed atakami demonów. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matka dziewczyny. Clary przyłącza się do grupy Nocnych Łowców i wkracza do alternatywnego podziemnego świata, zamieszkałego przez wampiry, wilkołaki, wiedźmy, wróżki i demony. Obdarzona wyjątkowym darem dziewczyna będzie musiała stanąć do walki nie tylko o życie matki, ale o bezpieczeństwo ludzkiej rasy, która żyje w nieświadomości nadciągającego zagrożenia…

Literacki pierwowzór Cassandry Clare składa się z sześciu tomów. Seria "The Mortal Instruments" stanowi jednak część szerszego cyklu "The Shadowhunter Chronicles".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones