Ave Ridley Scott! "Gladiator 2" został nakręcony

X / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Gladiator+2%22.+Ridley+Scott+sko%C5%84czy%C5%82+zdj%C4%99cia+do+widowiska.+Premiera+w+listopadzie-153689
Ave Ridley Scott! "Gladiator 2" został nakręcony
Stało się! Zdjęcia do filmu "Gladiator 2" w końcu zostały zakończone. Widowisko, które wyreżyserował Ridley Scott, trafi do kin w listopadzie.

"Gladiator 2". O kim opowiada widowisko?



Przypomnijmy, że "Gladiator 2" jest jedną z ofiar strajku aktorów. Zdjęcia do filmu trwały na Malcie, kiedy wybuchł strajk. Produkcja musiała się czasowo zwinąć.

Bohaterem filmu będzie Lucius. W listopadzie ubiegłego roku Ridley Scott udzielił wywiadu, w który opowiedział o postaci.

GettyImages-1479151948.jpg Getty Images © Stuart C. Wilson


Ze słów reżysera wynika, że wnuk Marka Aureliusza zerwał kontakty z rodziną. Jego matka od lat nie miała żadnych wieści na jego temat i nie może być nawet pewna, że żyje. Co robił Lucius, kiedy uciekł od swojej potężnej rodziny? Tego Ridley Scott na razie nie ujawnia.

Kto odpowiada za film "Gladiator 2"



Reżyserem "Gladiatora 2" jest Ridley Scott, który pełni również obowiązki producenta filmu do spółki z Michaelem Prussem, Dougiem Wickiem i Lucy Fisher. Autorem scenariusza jest David Scarpa, który napisał dla Scotta także "Napoleona" oraz  "Wszystkie pieniądze świata"
    
Główną rolę w "Gladiatorze 2" gra Paul Mescal. To syn Lucilli (Connie Nielsen), która także w filmie się pojawi.

Zwiastun filmu "Gladiator"



Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones