"Gladiator 2" dobrym filmem? Opinie po pokazie testowym stawiają sprawę jasno

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ridley+Scott+w+ko%C5%84cu+nakr%C4%99ci%C5%82+dobry+film+Opinie+po+pokazie+testowy+%22Gladiatora+2%22-155240
"Gladiator 2" dobrym filmem? Opinie po pokazie testowym stawiają sprawę jasno
Świat musi czekać do listopada na premierę widowiska historycznego "Gladiator 2". Jednak szczęśliwcy z Las Vegas mieli już okazję obejrzeć film na pokazie testowym. Ich opinie trafiły do sieci.

Krwawe mordercze małpy, dobry Paul Mescal, świetna Connie Nielsen"Gladiator 2" bardzo potrzebuje przychylności widzów. Widowisko, które pierwotnie miało powstać za 165 milionów dolarów, ostatecznie kosztowało co najmniej 310 milionów.

Dla szefów Paramountu (studia będące aktualnie przedmiotem zakusów różnych inwestorów) to powód do nocnych koszmarów. Ridley Scott nie miał bowiem prawdziwego kasowego hitu od "Marsjanina" w 2015 roku (653 mln dolarów na świecie).

Po pokazie w Las Vegas powinni być jednak spokojniejsi. Widzowie wyszli z pokazu w Las Vegas zadowoleni. Sceny walk na arenie są ponoć spektakularne. Największe wrażenie robią mordercze małpy. Sekwencja z ich udziałem jest brutalna i naprawdę krwawa.

Chwalony jest Paul Mescal, odtwórca głównej roli, a także Connie Nielsen. Niektórzy z widzów są nawet pewni, że aktorka dostanie oscarową nominację.

GettyImages-1479151948.jpg Getty Images © Stuart C. Wilson


Spoilery. Co wiemy o fabule filmu "Gladiator 2"?"Gladiator 2" w wersji zaprezentowanej na pokazie testowym trwał 2 godziny i 40 minut.

Podobnie jak część pierwsza jest to kino zemsty. Pedro Pascal gra ojczyma bohatera, w którego wciela się Mescal. Kiedy postać Pascala zostaje wysłana na wojnę, żona i matka głównego bohatera zostają zamordowane. Wyrusza wtedy do Rzymu, by zemścić się na osobach odpowiedzialnych.

Głównym złym filmu, szarą eminencją i władcą marionetek, jest Denzel Washington. Jego postać zafascynowana jest jednak talentami bohatera.

Czy "Gladiator 2" spełni oczekiwania widzów? Przekonamy się w listopadzie.

Zwiastun "Gladiatora"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones