"Harry Potter i Zakon Feniksa" już na DVD

Informacja nadesłana przez dystrybutora /
https://www.filmweb.pl/news/%22Harry+Potter+i+Zakon+Feniksa%22+ju%C5%BC+na+DVD-39040
REBELIA JUŻ WYBUCHŁA!

Jeden bohater zjednoczy wszystkich

Już od dzisiaj na DVD długo wyczekiwana premiera piątej części przygód Harry"ego Pottera ? "HARRY POTTER I ZAKON FENIKSA"

"Jak do tej pory najlepszy film o Harrym Potterze."
- David Edelstein, NEW YORK MAGAZINE

""Harry Potter i Zakon Feniksa", najlepsza część z całej serii, jest zabawna, trzyma w napięciu i sprawi, że nie tylko fani oszaleją na punkcie Harry"ego."
- Peter Travers, ROLLING STONE

"Mistrzowskie efekty specjalne."
- Claudia Puig / USA TODAY

Już od dzisiaj na DVD możecie obejrzeć piątą część przygód Harry'ego Pottera i jego przyjaciół w najnowszym filmie "Harry Potter i Zakon Feniksa".


(kliknij, aby powiększyć)


Dobra wiadomość dla wszystkich fanów : film w 2-płytowej edycji jest wzbogacony o unikalny materiał dodatkowy, w tym sceny niepokazywane w kinach, dokumenty z planu filmowego, sekrety ze świata Harry'ego Pottera.

Również od dzisiaj w sprzedaży Kolekcjonerski Pakiet 10 DVD zawierający 5 niezwykłych 2-płytowych wydań DVD filmów z kolekcji Harry Potter: Kamień Filozoficzny, Komnata Tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia oraz Zakon Feniksa.

O filmie

Lord Voldemort powrócił, ale Ministerstwo Magii robi wszystko, co może, aby świat czarodziei nie poznał prawdy ? w tym celu wysyła do Hogwartu Dolores Umbridge, która ma objąć w szkole stanowisko nauczyciela obrony przed czarną magią. Umbridge wykreśla z planu nauczania praktyczną obronę, a Ron i Hermiona przekonują Harry"ego, aby potajemnie rozpoczął treningi z wybraną grupą uczniów i przygotował ich do wojny czarodziejów, która niebawem wybuchnie! Zobacz starcie dobra ze złem w fascynującej adaptacji piątej części powieści o przygodach Harry'ego Pottera autorstwa J.K. Rowling. Przygotuj się do bitwy!


"Kolejny Zwycięzca! Najnowszy film o Harrym Potterze jest najbardziej emocjonujący!"
- Bill Zwecker/ CBS-TV

"Niezwykły! Uczta dla oczu?magiczny film!" - Larry King

Wydanie DVD

Na drugiej płycie znajdą się niesamowite dodatki specjalne:

? Sceny dodatkowe
? Harry Potter : Magia montażu ? reżyser David Yates i montażysta Mark Day pokazują, ile może zdziałać dobry montaż
? Ukryte sekrety Harry'ego Pottera ? zbadaj wszystkie tropy prowadzące do rozwikłania tajemnicy i poznania przeznaczenia Harry"ego
? Śladem Tonks ? Natalia Tena (inaczej Nymphadora Tonks) przedstawia Bardzo Osobisty Przewodnik
? Zwiastun filmowy (bez polskich napisów)
? Opcja dla DVD-ROM
Udostępnij: