"Jack pogromca olbrzymów" Na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD już 23 sierpnia!

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Jack+pogromca+olbrzym%C3%B3w%22+Na+Blu-ray+3D%2C+Blu-ray+i+DVD+ju%C5%BC+23+sierpnia-98317
Baśń o Jasiu i magicznej fasoli znają praktycznie wszyscy. Reżyser Bryan Singer, twórca superprodukcji "X-Men 2", przedstawia jej nową, niezwykle widowiskową wersję. "Jack pogromca olbrzymów" to zrealizowana za prawie 200 milionów dolarów superprodukcja, która wgniecie was w fotele! Film na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD debiutuje w ofercie Galapagos Films już 23 sierpnia!Jack (Nicholas Hoult) jest farmerem, mieszkańcem magicznego królestwa od dziecka zafascynowanym legendami o olbrzymach, które przed wielu laty zaatakowały jego kraj oraz królu Eryku, któremu udało się je pokonać i uwięzić w świecie położonym wysoko w chmurach. Młody mężczyzna nie zdaje sobie sprawy, że już niebawem on sam stanie się legendą.

Kiedy w ręce Jacka przypadkiem wpadają ziarna magicznej fasoli, rozpoczyna się największa przygoda jego życia. Z ziaren wyrasta olbrzymia roślina, po której gałęziach można dostać się do królestwa olbrzymów. Niestety, jak każda droga, również i ta prowadzi w dwie strony.


WYDANIE BLU-RAY 3D, BLU-RAY™ I DVD
Film "Jack pogromca olbrzymów" na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD zadebiutuje już 23 sierpnia. Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne.

WYDANIE BLU-RAY 3D™ i BLU-RAY™:
•    Być jak pogromca olbrzymów: Wybierz się z Nicholasem Houltem w niezwykłą podróż i zobacz materiały filmowe ukazujące wspaniałą przygodę na gigantycznej fasoli.
•    Sceny usunięte
•    Gagi z planu

WYDANIE DVD :
•    Sceny usunięte
•    Gagi z planu


Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray™ na profilu:
facebook.com/MojeFilmyDVD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones