"Jarhead" mamy zaproszenia do 6 miast!

- / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Jarhead%22+mamy+zaproszenia+do+6+miast-25684
W poniedziałek 19 grudnia w sześciu miastach Polski odbędą się specjalne przedpremierowe pokazy filmu "Jarhead". Widzowie w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach i Warszawie w sieci kin Cinema City prawie 3 tygodnie przed oficjalną premierą będą mogli wygrać pojedyncze zaproszenia na film. W kasach dostępne będą także bilety do kupienia. Premiera filmu zapowiadana jest na 6 stycznia 2006 roku.

Jeśli chcecie stać się szczęśliwymi posiadaczami zaproszenia na pokaz piszcie na adres pawel@filmweb.pl w temacie umieszczając hasło "Jarhead". W treści zamieście Wasze imię i nazwisko oraz numerek, pod którym jesteście zarejestrowani na Filmwebie oraz koniecznie miasto, które Was interesuje.

(Dla osób niezorientowanych: Numerek ten znajdziecie po wejściu na Waszą stronę na serwisie - pojawia się w pasku adresu. Np. w przypadku adresu - http://filmweb.pl/User?id=2413 numer użytkownika to 2413).

Jarhead to film zrealizowany na podstawie bestsellerowej książki z 2003 Anthony'ego Swofforda. Opowieść rozgrywa się w podczas wojny w Zatoce Perskiej w 1990 roku, a jej bohaterami są żołnierze z amerykańskiego plutonu.

Na pokaz zapraszamy wspólnie z polskim dystrybutorem filmu - United International Pictures.