"Mój przyjaciel delfin 2: Ocalić Mandy" na Blu-ray i DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22M%C3%B3j+przyjaciel+delfin+2%3A+Ocali%C4%87+Mandy%22+na+Blu-ray+i+DVD-109935
Zrealizowany w 2011 roku familijny przebój kinowy "Mój przyjaciel delfin" zaraz po premierze został okrzyknięty przez krytyków arcydziełem gatunku. Jego kontynuacja, a zarazem najbardziej oczekiwany familijny film roku "Mój przyjaciel delfin 2: Ocalić Mandy" zadebiutowała na Blu-ray™ i DVD w ofercie Galapagos Films 20 lutego.


Akcja "Mój przyjaciel delfin 2: Ocalić Mandy" rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach opowiedzianych w pierwszej części filmu. Winter żyje w akwarium morskim w Clearwater na Florydzie (CMA) otoczona troskliwą opieką pracowników. Niestety kiedy umiera Panama – przybrana matka Winter i jej najbliższa towarzyszka życia, delfin popada w depresję. Przepisy wyraźnie mówią, że delfiny nie mogą żyć w akwariach w samotności, a pracownicy CMA mają zaledwie 30 dni na znalezienia nowego towarzysza lub towarzyszki dla Winter. Jeśli im się nie powiedzie, delfin zostanie przeniesiony do innego akwarium.

Niedługo potem do Clerwater trafia wyrzucony na plażę i poparzony przez słońce delfin – Mandy. Opiekujący się Winter doktor Clay Haskett (Harry Connick Jr.) i jego córka Hazel (Cozi Zuehlsdorff) mają nadzieję, że to właśnie ona zostanie nową towarzyszką Winter. Jednak władze CMA podejmują decyzję o wypuszczeniu ssaka na wolność.

Kiedy wydaje się, że nic już nie uratuje Winter przed przeniesieniem do innego akwarium, do CMA trafia kolejny uratowany delfin. Jest tak młody, że nie potrafi jeszcze sam polować i w związku z tym będzie musiał zostać w akwarium. Ponieważ jego obecność dawała wszystkim nadzieję na poprawę losu Winter, nazwano ją Hope (ang. nadzieja). Niestety pierwsze spotkanie morskich ssaków kończy się katastrofą. Zarówno Hope, jak i Winter panikują i muszą zostać rozdzielone. Jednak Sawyer Nelson (Nathan Gamble) – chłopak, który przed laty ocalił Winter życie i przekonał doktora Camerona McCarthy'ego (Morgan Freeman) do zaprojektowania sztucznego ogona dla delfina, nie zamierza się poddawać. Wkrótce odkrywa, co zdenerwowało oba zwierzęta…

"Mój przyjaciel delfin 2: Ocalić Mandy" na Blu-ray™ i DVD zadebiutowało 20 lutego. Na płytach obok filmu znalazły się również wyjątkowe dodatki specjalne:

WYDANIE BLU-RAY™
Mój przyjaciel delfin 2: Podwodna magia
Mój przyjaciel delfin 2: Prawdziwa historia
Zobacz, kto daje kolejne przedstawienie
Bethany Hamilton poznaje Winter
Mój przyjaciel delfin 2: Misja
Cozi Zuehlsdorff - "Brave Souls"
Teledysk Gavin DeGraw - "You Got Me"
Gagi z planu

WYDANIE DVD
Mój przyjaciel delfin 2: Prawdziwa historia