Co wyjdzie z połączenia "Misery" i "Cast Away"? Nowy film Sama Raimiego

Joblo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Misery%22+%2B+%22Cast+Away%22+%3D+%22Send+Help%22.+Co+wiemy+o+nowym+horrorze+Sama+Raimiego-152708
Co wyjdzie z połączenia "Misery" i "Cast Away"? Nowy film Sama Raimiego
źródło: Getty Images
autor: Rick Kern
Sam Raimi, który w ostatnich latach skupił się na kinie fantasy ("Oz Wielki i Potężny") i superbohaterskich widowiskach ("Doktor Strange w multiwersum obłędu"), wraca do korzeni. Twórca "Martwego zła" wyreżyseruje horror zatytułowany "Send Help". Projekt powstaje dla Sony.

Co wiemy o "Send Help", nowym horrorze Sama Raimiego?


"Send Help", nowy horror Sama Raimiego, opisywany jest jako połączenie "Misery" z "Cast Away – Poza światem". Scenariusz napisali Mark Swift i Damian Shannon, a produkcja ma rozpocząć się na początku przyszłego roku.

Bohaterką filmu będzie Linda. Kobieta wraz ze swoim irytującym szefem Bradleyem wybiera się w podróż służbową. Niestety ich samolot rozbija się na odizolowanej od świata wyspie, a jedynymi ocalałymi z katastrofy są właśnie oni. Linda, która ma umiejętności pozwalające jej na przetrwanie w ekstremalnych sytuacjach, staje się dla Bradleya jedyną nadzieją na przetrwanie.

Najważniejsze filmy Sama Raimiego. Zobacz zwiastun "Martwego zła"


Sam Raimi zyskał status kultowego twórcy kina grozy za sprawą "Martwego zła" – niskobudżetowego horroru opowiadającego o grupie przyjaciół, którzy podczas pobytu w odosobnionym domku w górach nieopatrznie przywołują demony. Zobaczcie jego zwiastun:



Film doczekał się szeregu kontynuacji filmowych (ostatnią z nich było "Martwe zło: Przebudzenie") oraz serialu "Ash kontra martwe zło" z Bruce'em Campbellem w tytułowej roli. W filmografii Raimiego znajdziemy również western "Szybcy i martwi", thrillery "Prosty plan" i "Dotyk przeznaczenia" czy melodramat "Gra o miłość". Wyreżyserował także trylogię "Spider-Man", w której w postać Człowieka-Pająka wcielił się Tobey Maguire. Aktualnie filmografię reżysera zamyka widowisko "Doktor Strange w multiwersum obłędu".

"Doktor Strange w multiwersum obłędu" w podcaście Mam parę uwag


Zachęcamy do wysłuchania odcinka podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie "Doktor Strange w multiwersum obłędu". 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones