"Spider-Man 4": Sam Raimi wróci do Człowieka-Pająka?

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Spider-Man+4%22%3A+Sam+Raimi+wr%C3%B3ci+do+Cz%C5%82owieka-Paj%C4%85ka-155101
"Spider-Man 4": Sam Raimi wróci do Człowieka-Pająka?
źródło: Getty Images
autor: Kevin Winter
Zdjęcia do czwartej części "Spider-Mana" mają ruszyć we wrześniu, ale studia Marvel i Sony wciąż nie mają reżysera dla nowej odsłony przygód Człowieka Pająka. W ostatnim czasie plotkowano o kilku potencjalnych twórcach. Do kapelusza - czy raczej do sieci - wpadło właśnie nowe nazwisko. Nowe - a w zasadzie stare.
  

Sam Raimi kandydatem do wyreżyserowania "Spider-Mana 4"GettyImages-1473849170.jpg Getty Images © Rick Kern


Za kamerę nie wróci Jon Watts, który nakręcił trzy ostatnie "Spider-Many" z Tomem Hollandem. Ostatnio spekulowano, że kandydatami do wyreżyserowania "Spider-mana 4" są Justin Lin ("Szybcy i wściekli 5") oraz Drew Goddard ("Dom w głębi lasu").

Według najnowszej hollywoodzkiej pogłoski do rywalizacji o fotel reżyserski dołączył Sam Raimi, któremu Spider-Man nie jest obcy. Reżyser nie otrzymał podobno oficjalnej oferty od studia, ale rozmawiał z producentami. To, czy otrzyma posadę, może zależeć od tego, czy pozwoli mu na to jego harmonogram.
 
Raimi wyreżyserował trzy części "Spider-Mana", których gwiazdą był Tobey Maguire. Pracował też już dla Marvel Studios, stając za kamerą widowiska "Doktor Strange w multiwersum obłędu".

Portal World of Reel podaje jednak jeszcze kilku potencjalnych kandydatów: to John Francis Daley i Jonathan Goldstein ("Wieczór gier", "Dungeons & Dragons: Złodziejski honor") oraz - o dziwo - Jon Favreau ("Iron Man", serial "The Mandalorian").

"Spider-Man: Bez drogi do domu" - zwiastun
MAM PARĘ UWAG: Podsumowujemy filmową historię Spider-ManaPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones