OFICJALNIE: nadciąga kolejne "Martwe zło"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/OFICJALNIE%3A+nadci%C4%85ga+kolejne+%22Martwe+z%C5%82o%22-142527
OFICJALNIE: nadciąga kolejne "Martwe zło"
Wytwórnia New Line Cinema potwierdziła, że trwają prace nad kolejną filmową odsłoną kultowego cyklu "Martwe zło". Projekt nosi tytuł "Evil Dead Rise" i powstaje z myślą o serwisie streamingowym HBO Max.

Tak jak wcześniej pisaliśmy, autorem scenariusza i reżyserem horroru jest Lee Cronin ("Impostor"). Główne role zagrają Alyssa Sutherland ("Wikingowie") i Lily Sullivan ("Piknik pod wiszącą skałą").

"Evil Dead Rise" opowie historię dwóch skłóconych sióstr, które spotykają się ponownie po latach. Rodzinne pojednanie zostaje, niestety, przerwane przez krwiożercze demony. Bohaterki muszą stanąć do walki o przetrwanie.

Seria "Martwe zło" kończy w tym roku 40 lat. Jej twórcą jest Sam Raimi, który wyreżyserował trzy pierwsze filmy, a także piastował stanowisko producenta serialu "Ash kontra martwe zło" oraz kinowego rebootu. Raimi będzie również producentem wykonawczym "Evil Dead Rise" do spółki z gwiazdą cyklu Bruce'em Campbellem. Aktor zapowiedział, że nie pojawi się w "Evil Dead Rise".

Jak podaje serwis Deadline, w krajach, w których HBO Max nie jest dostępne, nowe "Martwe zło" ma szansę na dystrybucję kinową.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones