Anthony Hopkins w dreszczowcu o samochodzie-pułapce. To remake argentyńskiego filmu

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Locked%22%3A+Anthony+Hopkins+i+Glen+Powell+w+dreszczowcu+o+samochodzie-pu%C5%82apce.+Producentem+filmu+jest+Sam+Raimi-149477
Anthony Hopkins w dreszczowcu o samochodzie-pułapce. To remake argentyńskiego filmu
źródło: Getty Images
autor: Michael Hickey
Dwukrotny laureat Oscara Anthony Hopkins oraz gwiazda megahitu "Top Gun: Maverick" Glen Powell zagrają główne role w filmie "Locked". To remake argentyńskiego dreszczowca "4X4" z 2019 roku.

"Locked": szczegóły filmuPowell wcieli się w złodzieja, który postanawia włamać się do luksusowego SUV-a. Kiedy jednak próbuje się z niego wydostać, okazuje się, że drzwi i okna pojazdu są zablokowane. Samochód okazuje się śmiertelną pułapką zastawioną przez tajemniczego złoczyńcę (Hopkins).

GettyImages-1455596807.jpg Getty Images © Amy Sussman


Za kamerą stanie David Yarovesky ("Brightburn: Syn ciemności", "Straszne historie"). Scenariusz napisał Michael Arlen Ross ("Upadli"), zaś stanowisko producenta piastuje Sam Raimi, reżyser takich hitów jak "Doktor Strange w multiwersum obłędu" czy trylogia "Spider-Man".

Scenariusz był tak dobry, że udało nam się zainteresować Anthony'ego Hopkinsa, który dla mojego pokolenia jest najlepszym aktorem wszech czasów - ekscytuje się Raimi - Postać Glena ma w sobie głębię, która  ujawnia się w miarę rozwoju akcji. Początkowo wydaje nam się, że jest zwyczajnym złodziejaszkiem, który nie dba o nikogo. Z czasem zdajemy sobie sprawę, że ma żonę i dziecko, które kocha. Całe to doświadczenie daje mu szansę, by przewartościować swoje dotychczasowe życie.

Zwiastun filmu "4x4"
Anthony Hopkins: najważniejsze roleEkranowa kariera Hopkinsa zaczęła się blisko sześć dekad temu. Najważniejsze filmy w dorobku wybitnego brytyjskiego aktora to m.in. "Ojciec", "Milczenie owiec", "Okruchy dnia", "Człowiek słoń", "Wichry namiętności", "Tytus Andronikus" i "Prawdziwa historia". W tym roku zobaczymy go w zrealizowanej dla Netfliksa superprodukcji science fiction "Rebel Moon" w reżyserii Zacka Snydera. W planach jest również serial historyczny "Those About to Die", którego reżyserem oraz producentem wykonawczym będzie twórca "Dnia niepodległości" Roland Emmerich. Hopkins zagra rzymskiego cesarza Wespazjana.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones