"Niezniszczalni 3" już oficjalnie w USA z kategorią PG-13

First Showing / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Niezniszczalni+3%22+ju%C5%BC+oficjalnie+w+USA+z+kategori%C4%85+PG-13-106004
Wiemy już, jaką kategorię wiekową w Stanach otrzyma trzecia część "Niezniszczalnych". Będzie to PG-13.Fanom serii powyższa wiadomość może nie przypaść do gustu. Zarówno "Niezniszczalni" jak i pierwsza kontynuacja miały kategorię wiekową R. Trzecia część jest więc pierwszą, która uzyskała niższą kategorię. Oznacza to, że na ekranie zobaczymy mniej przemocy i praktycznie zero krwi.

Z drugiej strony pozwoli to dystrybutorowi na (przynajmniej teoretyczne) zwiększenie widowni, a co za tym idzie wpływów ze sprzedaży biletów. A to się serii bardzo przyda. "Niezniszczalni" w Stanach zarobili 103,1 mln dolarów (dopiero 28. miejsce w rocznym zestawieniu). Druga część nie powtórzyła nawet tego sukcesu osiągając w USA wpływy w wysokości 85 mln dolarów (36. miejsce w rocznym zestawieniu). Obie części lepiej sprzedawały się poza granicami Stanów. "Niezniszczalni 2" na świecie zarobili ponad 220 mln dolarów.

Conrad Stonebanks (Mel Gibson) to jeden z największych na świecie handlarzy bronią. Zanim przeszedł na ciemną stronę mocy, był jednym z tych, którzy powołali do życia Niezniszczalnych - kierującą się własnym kodeksem honorowym grupę najlepszych na świecie żołnierzy do wynajęcia. Czy drużynie Rossa uda się przechytrzyć dawnego kompana znającego ich na wylot? W realizacji misji wesprze ich kolejna generacja najemników. Nikt nie jest przecież wiecznie młody.