Sigourney Weaver w żeńskiej wersji "Niezniszczalnych"?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sigourney+Weaver+w+%C5%BCe%C5%84skiej+wersji+%22Niezniszczalnych%22-106606
"Niezniszczalni 3" dopiero co zadebiutowali w Londynie, a do kin na całym świecie (również do Polski) trafią dopiero 15 sierpnia, ale nie oznacza to, że nie możemy już teraz rozmawiać o kolejnej części.Producent Avi Lerner, odpowiedzialny za wszystkie trzy odsłony serii, powiedział nieco więcej na temat planów na spin-off zatytułowany "The Expendabelles", którego bohaterkami będą kobiety. 

Zabierzemy się za realizację na początku przyszłego roku, ujawnił Lerner. Właśnie piszemy ostatnie linijki scenariusza. Mamy mnóstwo pomysłów na to, kto powinien zagrać którą z postaci.

Oczywiście producent nie miał jednak zamiaru podzielić się tymi pomysłami. Dlatego jedyną z potencjalnych gwiazd filmu jest na razie Sigourney Weaver. Sam Sylvester Stallone przyznał, że chciałby, żeby wcieliła się w jego ekranową żonę.
"The Expendabelles" to dla nas zupełnie nowe terytorium. Czy wystarczy zgromadzić same aktorki? Czy znamy jakieś kobiety znane z tego, że są twardzielkami?, zastanawiał się głośno gwiazdor.

Stallone zasugerował, że fabuła filmu może krążyć wokół rozwodu między jego bohaterem a postacią graną przez Weaver. Dostałaby dom, opiekę nad dziećmi i moich najemników!

Kogo jeszcze widzielibyście w obsadzie "The Expendabelles"?