Michelle Yeoh gwiazdą serialu "Blade Runner 2099". Czekacie?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Michelle+Yeoh+gwiazd%C4%85+serialu+%22Blade+Runner+2099%22.+Co+o+nim+wiemy-155427
Michelle Yeoh gwiazdą serialu "Blade Runner 2099". Czekacie?
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Michelle Yeoh będzie gwiazdą miniserialu "Blade Runner 2099". Projekt, który zaplanowany jest jako kontynuacja filmu "Blade Runner 2049", powstaje dla Prime Video. 

Co wiemy o serialu "Blade Runner 2099"?


Niestety o serialu "Blade Runner 2099" wiadomo niewiele. Zarówno szczegóły fabuły, jak i postaci, którą zagra Michelle Yeoh, trzymane są w tajemnicy. Do opóźnienia startu produkcji przyczyniły się strajki scenarzystów i aktorów. Początkowo materiał miał powstać w Belfaście, ale zdecydowano się przenieść produkcję do Pragi. 

Obowiązki showrunnerki i producentki wykonawczej pełni Silka Luisa ("Lśniące dziewczyny"). Pierwsze dwa odcinki wyreżyseruje Jonathan van Tulleken ("Shōgun"), który również będzie jednym z producentów wykonawczych. 

Ostatnie projekty Michelle Yeoh. Zobaczcie zwiastun "Wszystko wszędzie naraz"


W ostatnich latach Michelle Yeoh chętnie występowała w serialach. Mogliśmy zobaczyć ją w takich produkcjach jak "Wiedźmin: Rodowód krwi", "Urodzony w Ameryce" czy "Bracia Sun". Z kolei rola w oscarowym hicie "Wszystko wszędzie naraz" przyniosła jej pierwszą w karierze nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej. Przypominamy jego zwiastun: 

 

Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do multiwersum: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.

"Blade Runner 2049" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie "Blade Runner 2049": 


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones