"Red Orchestra 2" w Polsce również w edycji kolekcjonerskiej

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/%22Red+Orchestra+2%22+w+Polsce+r%C3%B3wnie%C5%BC+w+edycji+kolekcjonerskiej-76198
Gra Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu będzie dostępna również w wyjątkowej edycji kolekcjonerskiej. W jej skład wchodzą:

- Model radzieckiego czołgu T-34/85 w skali 1:72
- Profesjonalna podkładka pod myszkę Red Orchestra 2, której powierzchnia przygotowana jest z wyjątkowo odpornego poliestru, zapewniającego wysoką precyzję pracy myszki oraz dużą wytrzymałość na ciepło i zużycie
- Koszulka z gry Red Orchestra 2, rozmiar L
- Smycz z logiem gry
- "Wróg u Bram" na DVD – jeden z najlepszych filmów o bitwie o Stalingrad
- Całość w oryginalnej skrzynce na amunicję do karabinu maszynowego PK lub MAXIM

Edycję Kolekcjonerską Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu można zamówić już dziś w systemie pre-order.

Gra skupia się na punkcie zwrotnym II wojny światowej jakim była Bitwa o Stalingrad oraz na operacjach prowadzonych w ramach bitwy od lipca 1942 roku do lutego 1943. Red Orchestra 2 pozwala doświadczyć jednej z najbardziej brutalnych bitew w całej historii ludzkości. Wyjątkową cechą tej gry FPP jest możliwość przejścia kampanii zarówno po stronie rosyjskiej, jak i niemieckiej, dzięki czemu mamy pełen obraz tej heroicznej batalii!

 Nastawiona na szczegóły, pełna akcji gra z możliwością rozgrywki multi, co-op oraz trybem dla pojedynczego gracza zawiera zarówno dynamiczne, pełne brutalności walki piechoty z użyciem najróżniejszego sprzętu wojskowego, od zwykłych transportowców aż po czołgi, samoloty i… wozy bojowe z zamontowanym miotaczem ognia. Pole walki zostało dokładnie odwzorowane, ze szczególnym naciskiem na system chowania się za osłonami oraz balistykę broni. Gracze poza kontrolą swojej własnej postaci muszą wydawać rozkazy żołnierzom sterowanym przez AI. Prosty interface, na którym opiera się dowodzenie swoim oddziałem sprawi, że gracze bez problemów mogą zmieniać taktykę i dostosowywać ją do różnych sytuacji. Gra została stworzona na silniku Unreal Engine 3.