Gra "Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad" niedługo w sklepach

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/Gra+%22Red+Orchestra+2%3A+Heroes+of+Stalingrad%22+nied%C5%82ugo+w+sklepach-75707
Gra Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad już wkrótce pojawi się w polskich sklepach. Ta gra, w niezwykle realistyczny sposób oddająca zaciętość i brutalność walk toczonych w Stalingradzie, zostanie wydana w polskiej wersji językowej pod tytułem Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu. Szczegóły dotyczące lokalizacji zostaną przedstawione wkrótce.


Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad skupia się na punkcie zwrotnym II wojny światowej jakim była Bitwa o Stalingrad oraz na operacjach prowadzonych w ramach bitwy od lipca 1942 roku do lutego 1943. Gra pozwala doświadczyć jednej z najbardziej brutalnych bitew w całej historii ludzkości. Wyjątkową cechą tej gry FPP jest możliwość przejścia kampanii zarówno po stronie rosyjskiej, jak i niemieckiej, dzięki czemu mamy pełen obraz tej heroicznej batalii!

Nastawiona na szczegóły, pełna akcji gra z możliwością rozgrywki multi, co-op oraz trybem dla pojedynczego gracza zawiera zarówno dynamiczne, pełne brutalności walki piechoty z użyciem najróżniejszego sprzętu wojskowego, od zwykłych transportowców aż po czołgi, samoloty i… wozy bojowe z zamontowanym miotaczem ognia. Pole walki zostało dokładnie odwzorowane, ze szczególnym naciskiem na system chowania się za osłonami oraz balistykę broni. Gracze poza kontrolą swojej własnej postaci muszą wydawać rozkazy żołnierzom sterowanym przez AI. Prosty interface, na którym opiera się dowodzenie swoim oddziałem sprawi, że gracze bez problemów mogą zmieniać taktykę i dostosowywać ją do różnych sytuacji. Gra została stworzona na silniku Unreal Engine 3.

CECHY GRY

    * Gra w polskiej wersji językowej.
    * Dwie kampanie pozwalające przeżyć wydarzenia bitwy o Stalingrad po obu stronach barykady – niemieckiej i rosyjskiej.
    * Akcja gry toczyć się w czasie walk o Stalingrad – jednego z najbardziej brutalnych starć w historii wojen.
    * Realistycznie odwzorowanie pola walki: unikalny system chowania się za osłonami, strzelanie i balistyka broni wierna realiom historycznym, walka wręcz z wykorzystaniem technik zarówno ofensywnych jak i defensywnych.
    * Różnorodność i szczegółowe odwzorowanie sprzętu wojskowego: transportowce, czołgi, wozy bojowe, samoloty, działka przeciwlotnicze i wiele innych.
    * Zachowanie gracza wpływa na morale żołnierzy kontrolowanych przez komputer.
    * Oś gry stanowią operacje prowadzone zarówno przez wojska radzieckie jak i niemieckie.
    * Rozbudowane tryby multiplayer oraz kampanie dla jednego gracza.