"Skarb narodów: Na skraju historii" - 2. sezon nie powstanie. Disney+ skasował serial

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Skarb+narod%C3%B3w%3A+Na+skraju+historii%22+-+2.+sezon+nie+powstanie.+Disney%2B+skasowa%C5%82+serial-150440
"Skarb narodów: Na skraju historii" - 2. sezon nie powstanie. Disney+ skasował serial
Jak udało się ustalić redakcji Deadline, serial "Skarb narodów: Na skraju historii" nie doczeka się kontynuacji. Serwis streamingowy Disney+ nie dał zielonego światła na realizację drugiego sezonu.

"Skarb narodów: Na skraju historii" - rozwinięcie kasowego cyklu"Skarb narodów: Na skraju historii" zadebiutował na platformie w grudniu ubiegłego roku. Serial był spin-offem cyklu filmowego "Skarb narodów", który w kinach na całym świecie zarobił ponad 800 milionów dolarów.

Pilotowy odcinek napisali Marianne i Cormac Wibberley, scenarzyści dwóch dotychczasowych części "Skarbu narodów". W realizację serialu byli także zaangażowani Jerry Bruckheimer i Jon Turteltaub, czyli producent i reżyser kinowego cyklu.


Bohaterką "Na skraju historii" jest Jess Valenzuela. Życie dziewczyny wywraca się do góry nogami, gdy tajemniczy nieznajomy daje jej wskazówkę dotyczącą wielowiekowego skarbu, który może być powiązany z jej ojcem, który zmarł, gdy była dzieckiem. Jess ma talent do rozwiązywania zagadek, a jej umiejętności zostają wystawione na próbę, gdy wraz z przyjaciółmi podąża za szeregiem wskazówek ukrytych w artefaktach i punktach orientacyjnych. Ale gdy Jess coraz głębiej zagłębia się w poszukiwanie, nie tylko zaczyna rywalizować z bogatym i bezwzględnym poszukiwaczem skarbów, ale także jest zmuszona kwestionować lojalność bliskiej jej osoby. Czy Jess odnajdzie największy zaginiony skarb w historii i wreszcie odkryje prawdę o przeszłości swojej rodziny?

W Jess wcieliła się Lisette Olivera. Na ekranie partnerowali jej m.in. Zuri Reed, Antonio Cipriano, Jordan Rodrigues, Jake Austin Walker oraz Catherine Zeta-Jones. W epizodach pojawili się również znani z filmowego "Skarbu narodów" Harvey Keitel i Justin Bartha.

"Skarb narodów: Na skraju historii" - zobacz zwiastun
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones