"Strawweight": Chloë Grace Moretz w oktagonie z Lupitą Nyong’o

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Strawweight%22%3A+Chlo%C3%AB+Grace+Moretz+w+oktagonie+z+Lupit%C4%85+Nyong%E2%80%99o-154148
"Strawweight": Chloë Grace Moretz w oktagonie z Lupitą Nyong’o
źródło: Getty Images
autor: Dominik Bindl
Chloë Grace Moretz zmierzy się w oktagonie z Lupitą Nyong’o. Razem wystąpią w opowiadającym o UFC dramacie sportowym "Strawweight".

Co wiemy o "Strawweight"?


"Strawweight" będzie debiutem reżyserskim Jamesa M. Johnstona, długoletniego współpracownika Davida Lowery'ego. Był on jednym z producentów i pełnił funkcję drugiego reżysera przy takich filmach jak "Wydarzyło się w Teksasie", "Gentleman z rewolwerem" i "Zielony Rycerz. Green Knight". Aktualnie obaj pracują na planie realizowanego dla A24 dramatu "Mother Mary". Autorem scenariusza jest Paul Harrill. Wśród producentów znaleźli się m.in. David Lowery i Rose Namajunas, championka UFC, która będzie pełniła na planie rolę konsultantki.

GettyImages-1814173905.jpg Getty Images © Emma McIntyre
Lupita Nyong’o
GettyImages-1003442302.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin
Rose Namajunas

Chloë Grace Moretz wcieli się w młodą pasjonatkę sportów walki, która postanawia spróbować swych sił w oktagonie. Zmierzy się z graną przez Lupitę Nyong’o byłą mistrzynią – zdeterminowaną, by odzyskać tytuł.

Najważniejsze role Lupity Nyong'o. Zobacz zwiastun filmu "A Quiet Plae: Day One"


Lupita Nyong'o najlepiej znana jest z oscarowej roli w dramacie "Zniewolony. 12 Years a Slave" oraz wyreżyserowanego przez Jordana Peele'a horroru "To my". W jej filmografii znajdziemy też takie tytuły jak "Non-Stop", czarna komedia "Małe potworki", akcyjniak "355", a także dwie części "Czarnej Pantery" oraz trylogia sequeli "Gwiezdnych wojen", na którą złożyły się "Przebudzenie Mocy", "Ostatni Jedi" i "Skywalker. Odrodzenie". Wkrótce będziemy mogli zobaczyć ją w horrorze sci-fi "A Quiet Place: Day One". Zobaczcie jego zwiastun:Najważniejsze role Chloë Grace Moretz. Zobacz zwiastun serialu "Peryferal"


W bogatej filmografii Chloë Grace Moretz znajdziemy zarówno dramaty ("Zostań, jeśli kochasz", "Umysł w ogniu") i komedie ("Prowincjuszka", "Movie 43", "500 dni miłości", "Sąsiedzi 2"), jak i filmy akcji ("Kick-Ass" i "Kick-Ass 2", "Bez litości", "Piąta fala") i horrory ("Amityville", "Pozwól mi wejść", "Mroczne cienie", "Carrie"). W ostatnich latach mogliśmy zobaczyć ją m.in. w takich produkcjach jak "Złe wychowanie Cameron Post", "Suspiria", "Tom i Jerry" oraz serialu "Peryferal". Zobaczcie jego zwiastun:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones