"Swarm": Donald Glover nakręcił serial o toksycznych fandomach. Oto pierwszy zwiastun

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Swarm%22%3A+Donald+Glover+%28%22Atlanta%22%29+nakr%C4%99ci%C5%82+dla+Amazonu+serial+o+psychofanach.+Zobacz+zwiastun-149538
"Swarm": Donald Glover nakręcił serial o toksycznych fandomach. Oto pierwszy zwiastun
17 marca na Amazon Prime Video zadebiutuje łączący elementy dreszczowca i czarnej komedii serial "Swarm". Jego twórcami są Janine Nabers ("Watchmen") oraz znany najlepiej z serialu "Atlanta" laureat Złotego Globu Donald Glover. W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun show.  


"Swarm": co wiemy o serialu?Serial opowiada historię Dre, młodej kobiety, która ma obsesję na punkcie fikcyjnej gwiazdy muzyki pop wzorowanej na Beyoncé. "Swarm" ma być wnikliwym spojrzeniem na świat toksycznych społeczności fanowskich, a także kultury celebrytów. 

Glover jest producentem wykonawczym, współscenarzystą oraz reżyserem pilotowego odcinka. W Dre wciela się znana m.in. z "Judasza i Czarnego Mesjasza" oraz "Power" Dominique Fishback. Partnerują jej Chloe Bailey i Damson Idris.

"Swarm" będzie miał światową premierę na festiwalu SXSW, który odbędzie się w dniach 10-19 marca.

Donald Glover: człowiek o wielu talentach39-letni Glover znany także jako Childish Gambino jest aktorem, piosenkarzem, reżyserem, scenarzystą i producentem. W wieku zaledwie 23 lat został zatrudniony przez Tinę Fey w zespole scenariuszowym "Rockefeller Plaza 30". Popularność przyniosła mu rola w serialu komediowym "Community", w którym występował w latach 2009-2014. W 2016 roku Glover stworzył dla stacji FX własny serial - rozgrywającą się w świecie raperów "Atlantę", która przyniosła mu m.in Złoty Glob i nagrodę Emmy. Inne ważne tytuły z jego udziałem to "Marsjanin" oraz "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie". Aktualnie artysta przygotowuje dla platformy Prime Video nową wersję "Pana i pani Smith".  

GettyImages-1185189810.jpg Getty Images © David Crotty


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones