"Terminator 5" w odstawce, ale za to są plakaty do "Terminatora 2"

First Showing, Moviehole / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Terminator+5%22+w+odstawce%2C+ale+za+to+s%C4%85+plakaty+do+%22Terminatora+2%22-89784
Mamy złą wiadomość dla wszystkich fanów oczekujących na piątą część "Terminatora". Projekt w dalszym ciągu jest w odstawce i na razie nic nie wskazuje na to, że miałoby się to zmienić.

Ponoć scenariusz wciąż jeszcze nie jest na tyle dobry, by Schwarzenegger porzucił dla niego inne projekty, w jakie jest zaangażowany. Również reżyser Justin Lin oraz producentka Megan Ellison mają ręce pełne roboty i nie czują parcia, by robić coś z projektem.

Co nie znaczy, że ciekawe rzeczy nie działy się podczas wymyślania fabuły. Według Moviehole "Terminator 5" miał zaprezentować nam równoległy wszechświat, w którym i Sarah Connor i Kyle Reese żyją. Dzięki temu film miał zostać powiązany bezpośrednio z pierwszą częścią, a w obsadzie mieli znaleźć się i Linda Hamilton i Michael Biehn.

Niestety na razie szanse na powstanie filmu są znikome. Na pocieszenie pozostaje fanom nowa inicjatywa StudioCanal, które zamówiło do sprzedaży dwa limitowane wydania plakatów do "Terminatora 2". Ich autorami są James White i Tom Muller. Poniżej możecie się im przyjrzeć:

 
(kliknij, aby powiększyć)
Udostępnij: