Arnold Schwarzenegger wróci jako Terminator?

ScreenRant / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Arnold+Schwarzenegger+wr%C3%B3ci+jako+Terminator-122496
Po porażce "Terminatora: Genisys" dalszy los Terminatora wydawał się przesądzony. Wytwórnia Paramount zrezygnowała z kontynuowania serii i w internecie zaroiło się o plotek o końcu cyklu. Potem jednak do akcji wkroczył James Cameron, który podobno planuje wrócić do tematu, kiedy odzyska prawa do Terminatora. W międzyczasie głos zabrał również David Ellison ze studia Skydance, który zasugerował, że przyszłość serii leży w jego rękach i już niedługo poznamy szczegóły. Teraz wypowiedział się w tej sprawie sam T-800.


Przy okazji przepowiedni o końcu Terminatora mówiło się też o tym, że Arnold Schwarzenegger nie zamierza wrócić do ikonicznej roli. Sam gwiazdor pozostaje jednak optymistą i przestrzega przed wyssanymi z palca pogłoskami.

Nie chcę nazywać tego "fałszywymi newsami", tak jak robi to prezydent. Ale ludzie wypisują czasem różne rzeczy i nie mam pojęcia dlaczego, skomentował sytuację wokół Terminatora Schwarzenegger. Paramount nie chce kontynuować serii o Terminatorze, ale jest 15 kolejnych zainteresowanych studiów. To chyba nie oznacza, że seria jest skończona, czyż nie? Po prostu konieczne będą negocjacje z kolejnym studiem. Ale nie mogę zdradzić żadnych szczegółów. W końcu zostanie to ogłoszone.
   
Aktor podkreślił jeszcze na wszelki wypadek: Tak, seria o Terminatorze nigdy nie będzie skończona. Pamiętajcie, że po 2018 roku wraca James Cameron i ja również nie znikam. Cameron wyprodukuje film, a za kamerą stanie ktoś inny. Zawsze mam ochotę kręcić kolejny film z tej serii, zwłaszcza jeśli scenariusz jest dobry.

Pozostaje czekać na zapowiedziane przez Ellisona i Schwarzeneggera oficjalne ogłoszenie. Myślicie, że jest jeszcze nadzieja dla Terminatora?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones