"Uniwersytet potworny" od dziś na DVD, Blu-ray i Blu-ray 3D

https://www.filmweb.pl/news/%22Uniwersytet+potworny%22+od+dzi%C5%9B+na+DVD%2C+Blu-ray+i+Blu-ray+3D-100352
Już dziś do sklepów w całej Polsce trafi film animowany studia Disney Pixar  "Uniwersytet Potworny". Film będzie dostępny na DVD (tylko w sieci Tesco), Blu-ray i Blu-ray 3D.

       

W prequelu oscarowego hitu wytwórni Disney Pixar "Potwory i Spółka" zobaczymy ulubieńców kinowej publiczności: Jamesa P. Sullivana i Mike'a Wazowskiego. Mike (Wojciech Paszkowski) od małego chciał zostać straszakiem i marzył o studiach na Uniwersytecie Potwornym. Niestety, już w trakcie pierwszego semestru na upragnionej uczelni jego ambitne plany zostają storpedowane przez nieco nadętego Jamesa P. Sullivana "Sully'ego" (Paweł Sanakiewicz). Mike zaczyna rywalizować z obdarzonym naturalnym talentem do straszenia Sullym. Wkrótce sytuacja wymyka się spod kontroli do tego stopnia, że obaj zostają wykopani z elitarnego programu uniwersyteckiego. Teraz będą musieli przełamać opory i zacząć współpracować, żeby odzyskać szansę na zrobienie kariery.Zabawne perypetie bohaterów z okresu studiów, wypełnionego szalonymi imprezami w akademiku, pokazują jak, pomimo wielu dzielących ich różnic, zostali najlepszymi przyjaciółmi. "Uniwersytet Potworny" to pełen humoru film o narodzinach
prawdziwej przyjaźni.

Oprócz filmu, na płycie znalazły się również materiały dodatkowe: krótkometrażówka – "Niebieski Parasol" oraz zwiastuny.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones