ANKIETA: Którą bohaterkę serii młodzieżowych lubicie najbardziej?

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/ANKIETA%3A+Kt%C3%B3r%C4%85+bohaterk%C4%99+serii+m%C5%82odzie%C5%BCowych+lubicie+najbardziej-98283
W kinach w całej Polsce można już oglądać ekranizację pierwszej części "Darów Anioła" – młodzieżowych powieści fantasy o Nocnych Łowcach – z podtytułem "Miasto kości". Główną bohaterką jest w niej Clary Fray (o twarzy przepięknej Lily Collins), która dowiaduje się, że należy do niezwykłej kasty pół aniołów. Zanim oswoi się z tą myślą, będzie musiała stanąć do walki z bezwzględnymi demonami, odnaleźć pewien magiczny kielich i obudzić z letargu swoją ukochaną matkę. A i to wciąż nie wszystko.

Wojownicza Lily Collins podsunęła nam pomysł, by zapytać Was o Wasze ulubione bohaterki w młodzieżowych seriach. Wśród propozycji umieściliśmy takie heroiny, jak Hermiona, Buffy, a także Xena czy Selene (które co prawda nie są takie młodzieżowe, ale wyjątkowo waleczne i młode duchem). Zdecydujcie, czy wszystkie pasują do tego zestawienia, a jeśli przyjdzie Wam do głowy jeszcze jakaś, koniecznie dajcie nam o tym znać.

Ankietę znajdziecie TUTAJ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones