Reżyser "Flasha" ma nowy pomysł na siebie: produkcja horrorów

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Andy+Muschietti%2C+re%C5%BCyser+widowiska+DC+%22Flash%22%2C+otwiera+studio+produkuj%C4%85ce+horrory-154615
Reżyser "Flasha" ma nowy pomysł na siebie: produkcja horrorów
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Andy Muschietti, reżyser widowiska DC "Flash" i ekranizacji Stephena Kinga "To", otwiera firmę producencką Nocturna. Jego partnerką biznesową jest jego siostra Barbara Muschietti.

"They Will Kill You" - Rosjanin nakręci dla twórcy "Flasha" horrorNocturna powstała we współpracy z wytwórnią Skydance. Będzie dla niej produkować horrory. Rodzeństwo Muschietti odpowiadać będzie za stronę twórczą przedsięwzięcia.

GettyImages-1171387375.jpg Getty Images © Gary Miller


Nocturna ma już pierwszy projekt w przygotowaniu. Nosi tytuł "They Will Kill You". Za jego reżyserię odpowiadać będzie Rosjanin Kirill Sokolov, autor "Zdychaj, tatulku!". Sokolov napisał również scenariusz do spółki z Alexem Litvakiem, który ma na swoim koncie teksty do takich produkcji jak "Predators" i "Trzej muszkieterowie".

"They Will Kill You" połączy wątki typowe dla horroru z czarnym humorem, z którego znany jest Sokolov. Główną bohaterką jest kobieta, która odpowiada na ogłoszenie o pracę. Ma zostać gosposią w tajemniczej nowojorskiej rezydencji. Kobieta nie wie, że miejsce to znane jest z licznych zaginięć.

Zwiastun filmu "Zdychaj, tatulku!"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones