Plotka: Nowy Batman i nowy Robin nie dla reżysera "Flasha". Andy Muschietti nie nakręci "The Brave and the Bold"?

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Andy+Muschietti+%28%22Flash%22%29+nie+nakr%C4%99ci+%22The+Brave+and+the+Bold%22-154174
Plotka: Nowy Batman i nowy Robin nie dla reżysera "Flasha". Andy Muschietti nie nakręci "The Brave and the Bold"?
źródło: Materiały prasowe
Andy Muschietti nie wyreżyseruje filmu o nowym Batmanie i Robinie? Według najnowszej plotki reżyser "Flasha", który miał stanąć za kamerą widowiska "The Brave and the Bold", został odsunięty od projektu. Czemu Muschietti musiał pożegnać Batmana? I co to oznacza dla przyszłości kinowego uniwersum DC?
     

Plotka: Andy Muschietti żegna się z Batmanem i RobinemGettyImages-1498111508.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin


Matt Reeves ma swój własny, niezależny od reszty uniwersum kącik DC, w którym razem z Robertem Pattinsonem zajmuje się Batmanem. Szef DC Studios James Gunn postanowił jednak, że nowe kinowe uniwersum DC powinno mieć swojego Batmana, takiego, który wchodzi w interakcje z Supermanem i resztą bohaterów. Nowy Człowiek Nietoperz ma zadebiutować w widowisku "The Brave and the Bold", do wyreżyserowania którego Gunn zatrudnił Andy'ego Muschiettiego.

Problem polega na tym, że Muschietti - reżyser takich widowisk jak "To" oraz "Flash" - został zatrudniony jeszcze przed premierą "Flasha". Studio Warner Bros. spodziewało się hitu, tymczasem film okazał się klapą. Z pewnością nie pozostało to bez wpływu na ewentualną dalszą współpracę reżysera ze studiem.
  
John Rocha z podcastu "The Hot Mic" donosi, że słyszał, iż Muschietti nie wyreżyseruje "The Brave and the Bold". Najprawdopodobniej twórca został grzecznie zwolniony. Bardzo możliwe, że po prostu ze względów wizerunkowych. Kiedy chcesz odświeżyć markę, nie zatrudniasz reżysera, który nie popisał się pod poprzednim kierownictwem.

"Flash" - zwiastun
Co dalej z "The Brave and the Bold"?"The Brave and the Bold" ma opowiadać o przygodach Batmana i Robina, skupiając się na ojcowsko-synowskiej relacji Bruce'a Wayne'a i Damiana Wayne'a.

Widowisko było trzecim planowanym projektem DC Studios, dla którego ogłoszono reżysera. Dwa pozostałe to "Superman: Legacy" (film reżyseruje James Gunn) i "Swamp Thing" (za kamerą którego miał stanąć James Mangold). Zobaczymy, co będzie teraz z projektem "The Brave and the Bold".

Czekacie na kolejną wersję Batmana, czy na chwilę obecną wystarczy Wam Robert Pattinson?


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones