Andy Serkis jako schorowany nazista. Woody Harrelson będzie go leczył

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Andy+Serkis+jako+schorowany+nazista.+Woody+Harrelson+b%C4%99dzie+go+leczy%C5%82-155515
Andy Serkis jako schorowany nazista. Woody Harrelson będzie go leczył
Andy Serkis – Caesar z "Genezy planety małp" i Gollum z "Władcy pierścieni" – zagra nazistę Heinricha Himmlera w filmie pod tytułem "The Man with the Miraculous Hands". W obsadzie jest też Woody Harrelson.

"The Man with the Miraculous Hands" – Andy Serkis i Woody Harrelson na ekranie


Akcja filmu rozgrywa się w 1939 roku podczas II wojny światowej i opowiada prawdziwą historię uznanego apolitycznego masażysty Felixa Kerstena (w tej roli Harrelson), który został prywatnym lekarzem schorowanego Heinricha Himmlera – oficera SS uważanego za głównego architekta Holokaustu.

Gdy w całej Europie szaleje wojna, stan zdrowia Himmlera pogarsza się, a jego jego władza rośnie, Kersten znajduje się w wyjątkowej sytuacji, w której może wpływać na proces podejmowania decyzji na najwyższym szczeblu w Trzeciej Rzeszy. Prowadząc bardzo niebezpieczną grę, która na każdym kroku może kosztować go życie, i wykorzystując swoje umiejętności medyczne jako broń, lekarzowi udaje się wpłynąć na Himmlera, zwrócić go przeciwko Hitlerowi, a tym samym uratować wiele tysięcy istnień ludzkich.

Autorem scenariusza i reżyserem filmu jest Oren Moverman, twórca "W imieniu armii". 

Andy Serkis – ostatnie role


Poza sztandarowymi rolami we "Władcy pierścieni" i "Genezie planety małp" Andy Serkis dał się poznać widzom w ostatnim czasie także w takich filmach, jak "Czarna Pantera", "Batman" czy serialu "Gwiezdne wojny: Andor". 
Zaledwie kilka dni temu ogłoszono, że Serkis wraz Peterem Jacksonem wskrzeszą serię "Władca Pierścieni". Więcej o tym przeczytacie pod linkiem:
"Władca Pierścieni" wraca! Andy Serkis i Peter Jackson szykują nowe filmy, w tym "The Hunt for Gollum".

NA SKRÓTY: "Władca Pierścieni: Drużyna pierścienia"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones