Bohaterowie bollywoodzkiego hitu roku powrócą! Nadchodzi "Tiger vs Pathaan"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bohaterowie+bollywoodzkiego+hitu+roku+powr%C3%B3c%C4%85+Nadchodzi+%22Tiger+vs+Pathaan%22-150141
Bohaterowie bollywoodzkiego hitu roku powrócą! Nadchodzi "Tiger vs Pathaan"
Po okresie zapaści bollywoodzkie kino nawiązało w tym roku równorzędną walkę z produkcjami z południa Indii. "Pathaan" okazał się wielkim kasowym przebojem zarabiając na całym świecie prawie 130 milionów dolarów. Nic więc dziwnego, że doczeka się kontynuacji.

"Tiger vs Pathaan" - szósta część szpiegowskiego uniwersumNowy projekt nosi tytuł "Tiger vs Pathaan". I jak łatwo się domyślić po tytule, główne role zagrają w nim Shah Rukh Khan (Pathaan) i Salman Khan (Tiger).

Szczegóły fabuły nie są na razie znane. Wiemy za to, kiedy ekipa wejdzie na plan. Pierwszy klaps padnie w styczniu 2023 roku.


"Tiger vs Pathaan" będzie szóstą częścią szpiegowskiego uniwersum, któremu początek dał film "Ek Tha Tiger". Była to historia agenta RAW, który zostaje wysłany z misją specjalną do Dublina. Tam na jego drodze staje tajemnicza Zoya,

Film doczekał się kontynuacji w 2017 zatytułowanej "Tiger powraca". Trzecia część ma trafić do kin w listopadzie tego roku.

W 2019 roku do kin trafił spin-off "War", którego gwiazdami byli Hrithik Roshan i Tiger Shroff. Tegoroczny "Pathaan" to kolejny spin-off, w którym pojawił nie tylko sam Tiger, ale również pułkownik Sunil Luthra (Ashutosh Rana), który został wprowadzony do serii właśnie w "War".

Zwiastun filmu "Pathaan"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones