Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Cykl+%22Martwe+z%C5%82o%22+nie+jest+martwy-133816

Cykl "Martwe zło" nie jest martwy

  • Bloody Disgusting
  • autor: mp
  • Filmy
Sam Raimi promuje właśnie wyprodukowany przez siebie film "Pełzająca śmierć". Dla dziennikarzy jest to idealna okazja do zadawania pytań na temat innych jego projektów. Portal Bloody Disgusting postanowił dopytać się na temat możliwości powstania kolejnego filmu z cyklu "Martwe zło". Odpowiedź Raimiego może napawać optymizmem.

997411-evil_dead_2013-category-movies.jpg


Reżyser oryginału i producent wersji z 2013 roku stwierdził, że bardzo chciałby doprowadzić do realizacji nowego filmu. Ujawnił również, że ma już nawet pomysł na fabułę. A w zasadzie kilka, w zależności od tego, z kim miałby robić kolejne "Martwe zło".

Byłbym bardzo podekscytowany, gdyby Bruce Campbell zmienił zdanie co do swojej emerytury i powrócił, byśmy mogli nakręcić "Evil Dead" w oryginalnej linii fabularnej - powiedział Raimi. - Jeśli tak się nie stanie, to będę szczęśliwy mogąc znów współpracować z Fede Alvarezem nad kontynuacją jego filmu. Nie wiem jednak, czy teraz, kiedy odnosi sukcesy, miałby ochotę na powrót do tego cyklu.

Raimi ujawnił jednak, że ma też pomysł na sytuację, w której ani Campbell ani Alavarez nie będą związani z nowym projektem. Dodał, że ma nadzieję przekazać więcej dobrych wiadomości w przeciągu najbliższych sześciu miesięcy.
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię