Aaron Taylor-Johnson jako James Bond? Aktor odpowiada

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czy+Aaron+Taylor-Johnson+to+nowy+James+Bond+Gwiazda+%22Kick-Ass%22+i+%22Avengers%22+odpowiada-154695
Aaron Taylor-Johnson jako James Bond? Aktor odpowiada
źródło: Getty Images
autor: Han Myung-Gu
W tym tygodniu Internet rozpaliły doniesienia brytyjskiego brukowca "The Sun" o tym, że nowy James Bond został wybrany. Teraz aktor, którego wskazała gazeta, odpowiada na pytanie o angaż.

James Bond wybrany?Jeszcze miesiąc temu Barbara Broccoli twierdziła, że wokół kolejnego filmu o Jamesie Bondzie nic się aktualnie nie dzieje i że nie rozpoczęto jeszcze procesu poszukiwania nowego odtwórcy postaci. Jednak "The Sun" twierdzi coś zupełnie innego.

Zdaniem gazety Aaron Taylor-Johnson otrzymał już ofertę zagrania szpiega z licencją na zabijanie nr 007. Teraz tylko od niego zależy, czy się w niego wcieli.

GettyImages-1416916393.jpg Getty Images © Christopher Jue


Aktor nie po raz pierwszy jest wiązany z postacią Bonda. Rok temu portal Puck twierdził, że Taylor-Johnson spotkał się z Broccoli. Tematem spotkania miał oczywiście być nowy "Bond". Rozmowa ponoć potoczyła się znakomicie i już wtedy aktor miał być bliski zdobycia angażu.

Sam aktor został ostatnio zapytany o jego bondowskiej przyszłości. Tak odpowiedział dziennikarzom "Rolling Stone":

Mogę rozmawiać jedynie o tych rzeczach, której jestem w stanie pokazać. Tak więc o "Kaskaderze", "Nosferatu", "Kravenie Łowcy". Nie sądzę, bym potrzebował, żeby ktoś za mnie kreślił mi przyszłość. Czuję, że kiedy ktoś planuje moją przyszłość, to mnie stać k***a na więcej.

Czy to jest zaprzeczenie plotkom? Cóż, każdy z fanów musi sobie odpowiedzieć na to sam.

Zwiastun filmu "Kaskader", w którym Aaron Taylor-Johnson na pewno wystąpiłPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones