Czy John Krasinski powróci jako Mr. Fantastic? Aktor opowiada o swojej przyszłości w MCU

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czy+John+Krasinski+powr%C3%B3ci+jako+Mr.+Fantastic+Aktor+opowiada+o+swojej+przysz%C5%82o%C5%9Bci+w+MCU-148824
Czy John Krasinski powróci jako Mr. Fantastic? Aktor opowiada o swojej przyszłości w MCU
źródło: Getty Images
autor: Mike Coppola
Ku uciesze fanów, którzy od lat widzieli go w tej roli, John Krasinski pojawił się jako Mr. Fantastic w filmie "Doktor Strange w multiwersum obłędu". Podczas konferencji prasowej z okazji zbliżającej się premiery trzeciego sezonu "Jacka Ryana" aktor i reżyser został zapytany, czy w przyszłości powróci do tej roli. 

Jak John Krasinski dostał rolę Mr. Fantastica?


John Krasinski zaznaczył, że zagranie Mr. Fantastica było dla niego wspaniałą przygodą. Kevin Feige zadzwonił i zapytał: "Chciałbyś polecieć do Los Angeles i pobawić się w naszej piaskownicy przez jeden dzień?" – powiedział aktor. Wyleciałem z Budapesztu, kiedy tylko skończyliśmy zdjęcia, i poleciałem prosto na plan "Doktora Strange'a". Jestem wielkim fanem wszystkich tych postaci i uniwersum, dlatego możliwość pobawienia się w tej piaskownicy przez jeden dzień była naprawdę ekscytująca.

Okazją do powrotu do roli mogłoby być widowisko "Fantastic Four", którego premiera zaplanowana jest na początek 2025 roku. Los, jaki spotkał granego przez Krasinskiego bohatera w "Doktorze Strange'u w multiwersum obłędu", daje jednak możliwość zatrudnienia innego aktora. Sam Krasinski zasugerował zresztą, że niekoniecznie ma ochotę na udział w kolejnych filmach MCU. To totalne szaleństwo. Być w jednym pokoju z tymi wszystkimi ludźmi i znów stać się częścią tej opowieści to szaleństwo – powiedział. Nie chciałbym jednak, aby to ciągęło się jak spaghetti, jak to się dzieje w uniwersum Marvela, ale mimo wszystko to była dobra zabawa.

Kim jest Mr. Fantastic?


Dr Reed Richards, lepiej znany jako Mr. Fantastic, to naukowiec i wynalazca uważany za najinteligentniejszego człowieka na Ziemi. Wysoki poziom promieniowanie kosmicznego, na jaki był narażony podczas podróży w kosmos, którą wraz ze swoim przyjacielem Benem Grimmem, ówczesną dziewczyną Sue Storm i jej młodszym bratem Johnnym odbył skradzioną rakietą Marvel-1, doprowadził do mutacji. W przypadku Mr. Fantastica jej skutkiem była możliwość rozciągania i kształtowania swego ciała wedle uznania. Razem zaczęli działać jako Fantastyczna Czwórka – grupa poszukiwaczy przygód. Badali oni czas, przestrzeń i alternatywne wymiary, a przy okazji ratowali świat przed zagrożeniami, których źródłem mogła stać się nauka. 

Najnowsze projekty Johna Krasinskiego


Już 21 grudnia do streamingu trafi trzeci sezon serialu "Jack Ryan", w którym John Krasinski wciela się tytułowego bohatera. Aktualnie pracuje nad komediodramatem "Imaginary Friends". Nie tylko napisał jego scenariusz i stanie za kamerą, ale też zagra jedną z głównych ról (obok Ryana Reynoldsa i Phoebe Waller-Bridge).

Zobaczcie zwiastun najnowszego sezonu "Jacka Ryana":Zachęcamy też do posłuchania podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie "Doktor Strange w multiwersum obłędu":

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones