"Fantastyczna Czwórka": Który czarny charakter zadebiutuje w filmie?

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Fantastyczna+Czw%C3%B3rka%22%3A+Kt%C3%B3ry+czarny+charakter+zadebiutuje+w+filmie-155391
"Fantastyczna Czwórka": Który czarny charakter zadebiutuje w filmie?
źródło: Materiały prasowe
Początek zdjęć do "The Fantastic Four" zbliża się wielkimi krokami. Według najnowszej plotki w filmie zadebiutuje jeden z klasycznych przeciwników komiksowej Fantastycznej Czwórki. O kogo chodzi i kto ma wcielić się w tę postać?

Mole Man stawi czoła Fantastycznej Czwórce?
Reporter Jeff Sneider donosi, że w "The Fantastic Four" pojawi się Harvey Elder, znany lepiej jako Mole Man. Najprawdopodobniej zagra go Paul Walter Hauser, którego udział w produkcji ujawniono wcześniej w tym tygodniu.

Wiem z mojego źródła, że scenariusz otwiera się sekwencją, w której Fantastyczna Czwórka pokonuje Mole Mana, powiedział Sneider. Ma to dla mnie sens: duża scena akcji na początek filmu, więc Hauser będzie potrzebny na planie tylko przez 2-3 tygodnie, a potem może zająć się innymi swoimi projektami.

Mole Man po raz pierwszy pojawił się w komiksie "The Fantastic Four" #1 z 1961 roku i jest pierwszym superłotrem, z którym zmierzyli się bohaterowie. Twórcami postaci są Jack Kirby i Stan Lee. Harvey Elder był odrzuconym przez społeczeństwo naukowcem, który znalazł azyl pod ziemią, gdzie stał się przywódcą rasy stworów zwanych Moloidami.

"The Fantastic Four" - kto gra, kto reżyseruje?

Za kamerą widowiska Marvela "The Fantastic Four" stanie Matt Shakman. Nie będzie to historia typu origin. Zdjęcia do filmu ruszą pod koniec lata. Marvel już wyznaczył jego premierę na koniec lipca 2025.

Pedro Pascal zagra Reeda Richardsa, Vanessa Kirby - Sue Storm, Joseph Quinn wystąpi jako Johnny Storm, a Ebon Moss-Bachrach - jako Ben Grimm.

W roli Srebrnej Surferki pojawi się natomiast Julia Garner.

"Deadpool & Wolverine" - zwiastunPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones