Galactus wybrany! Nie tego aktora się spodziewaliście

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Fantastyczna+Czw%C3%B3rka%22%3A+Galactus+wybrany.+Znacie+go+z+cyklu+%22Harry+Potter%22+i+serialu+%22Gra+o+tron%22-155483
Galactus wybrany! Nie tego aktora się spodziewaliście
Nie potwierdziły się internetowe spekulacje. Marvel właśnie wybrał aktora, który wcieli się w pożeracza planet Galactusa. I nie, nie jest to Javier Bardem.

Galactus wybrany. Skąd znacie aktora?Jak donosi portal The Hollywood Reporter, Marvel wybrał na Galactusa brytyjskiego aktora Ralpha Inesona. Znacie go doskonale chociażby z cyklu kinowego "Harry Potter" oraz serialu "Gra o tron". Aktualnie możecie go oglądać w kinach w horrorze "Omen: Początek".

Galactus to kosmiczna istota, która żywi się energią życiową planet. Jest jednym z najważniejszych komiksowych antagonistów grupy znanej jako Fantastyczna Czwórka i to właśnie w "The Fantastic Four" - widowisku planowanym na przyszły rok - Ineson zagra tę postać.

GettyImages-2116460954.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin


"Fantastyczna Czwórka": kto jeszcze wystąpi w widowisku?Informacja o angażu Ralpha Inesona pojawiła się zaledwie kilka godzin po tym, jak ujawniono, że w obsadzie jest też John Malkovich. W jego przypadku nie ujawniono na razie, w kogo się wcieli.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się też, że w widowisku "The Fantastic Four" zagra Paul Walter Hauser. I w tym przypadku oficjalnie nie wiadomo, jaka rola mu przypadła. Fani spekulują, że może to być Mole Man lub robot H.E.R.B.I.E.

Skład Fantastycznej Czwórki jest już znany. Pedro Pascal zagra Reeda Richardsa, Vanessa Kirby - Sue Storm, Joseph Quinn wystąpi jako Johnny Storm, a Ebon Moss-Bachrach - jako Ben Grimm.

W obsadzie jest także Julia Garner. Internetowe spekulacje wskazują ją do roli Shalli-Bal, która w filmie ma przywdziać kostium Srebrnego Surfera.

W widowisku ma się również pojawić Doktor Doom. Internet wskazuje do tej roli Cilliana Murphy'ego lub Madsa Mikkelsena.

Zwiastun filmu "Omne: Początek"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones