Paul Walter Hauser w Marvelu. Aktor dołącza do "Fantastycznej Czwórki"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Fantastyczna+Czw%C3%B3rka%22%3A+Paul+Walter+Hauser+w+obsadzie-155344
Paul Walter Hauser w Marvelu. Aktor dołącza do "Fantastycznej Czwórki"
źródło: Getty Images
autor: Michael Buckner
Powiększa się obsada nowej "Fantastycznej Czwórki". W widowisku Marvel Studios "The Fantastic Four" wystąpią m.in. Pedro Pascal i Vanessa Kirby. Teraz dołączył do nich Paul Walter Hauser ("Czarny ptak").
 

Kogo zagra Paul Walter Hauser w "The Fantastic Four"?GettyImages-1538285462.jpg Getty Images © Kevin Mazur


Jak to często bywa przy okazji ogłoszeń castingowych dużych hollywoodzkich produkcji, na razie nie ujawniono, w kogo ma wcielić się Paul Walter Hauser w "The Fantastic Four". Wpisujcie swoje typy w komentarzach. W jakiej roli widzielibyście aktora? Czy sprawdziłby się jako Mole Man? Albo robot H.E.R.B.I.E.?
    
To dobry tydzień dla Hausera. Dopiero co ogłoszono, że pojawi się w kontynuacji serii "Naga broń" u boku Liama Neesona. Nagrodzony Złotym Globem i Emmy za występ w serialu "Czarny ptak" aktor ma w swojej filmografii takie pozycje jak m.in. "Richard Jewell", "Cruella", "Jestem najlepsza. Ja, Tonya", "Królowe przekrętu" i "Czarne bractwo. BlacKkKlansman".
   

"The Fantastic Four" - kto gra, kto reżyseruje?

Za kamerą widowiska Marvela "The Fantastic Four" stanie Matt Shakman. Nie będzie to historia typu origin. Zdjęcia do filmu ruszą pod koniec lata. Marvel już wyznaczył jego premierę na koniec lipca 2025.

Pedro Pascal zagra Reeda Richardsa, Vanessa Kirby - Sue Storm, Joseph Quinn wystąpi jako Johnny Storm, a Ebon Moss-Bachrach - jako Ben Grimm.

W roli Srebrnej Surferki pojawi się natomiast Julia Garner.

"Deadpool & Wolverine" - zwiastunPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones