Czy drugi sezon "The Last of Us" będzie odbiegał od fabuły gry? Pedro Pascal odpowiada

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czy+drugi+sezon+%22The+Las+of+Us%22+b%C4%99dzie+odbiega%C5%82+od+fabu%C5%82y+gry+Pedro+Pascal+odpowiada-153734
Czy drugi sezon "The Last of Us" będzie odbiegał od fabuły gry? Pedro Pascal odpowiada
Jeśli graliście w "The Last of Us Part II", wiecie, że Joela czeka ponury los. Czy scenarzyści serialowej adaptacji zdecydowali się go zmienić? Zapytano o to wcielającego się w tę rolę Pedro Pascala

Jaki los czeka Joela w drugim sezonie "The Last of Us"?


Wcielający się w Joela Pedro Pascal został zapytany o los swojego bohatera podczas trwającego właśnie festiwalu Sundance. Aktor nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi. 

Czy drugi sezon będzie odbiegał od gry? Dobre pytanie – powiedział. Myślę, że scenarzyści zawsze znajdą sposób, by zbudować coś na niesamowitym materiale źródłowym, a jednocześnie zaskoczyć nas tym, w jaki sposób wykorzystują go w innym formacie, jak choćby serial telewizyjny. Nie chciałbym jednak niczego zaspojlować. Prawda jest taka, że sam nie mam jeszcze żadnych informacji.

Uwaga! Dalsza część tekstu zawiera spojlery z gry "The Last of Us Part II"

Casey Bloys, prezes HBO, zapowiadał, że fabuła drugiego sezonu ma być bliższa oryginałowi. Jeśli tak, oznacza to, że Joel zostanie zabity przez Abby (w tej roli Kaitlyn Dever) – córkę chirurga, który pracował dla Świetlików – a fabuła skupi się na Ellie, która rusza jej tropem, by go pomścić.

Zobacz zwiastun serialu "The Last of Us"


Pierwszy sezon "The Last of Us" trafił na HBO Max rok temu. Zobaczcie jego zwiastun: Historia przedstawiona w "The Last of Us" rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak to, co znaliśmy jako współczesna cywilizacja zostało zniszczone. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki, Ellie. To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której by przetrwać, mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones