"The Last of Us": Jeffrey Wright w obsadzie 2. sezonu. W roli, którą już raz zagrał

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22The+Last+of+Us%22%3A+Jeffrey+Wright+w+obsadzie+2.+sezonu.+W+roli%2C+kt%C3%B3r%C4%85+ju%C5%BC+raz+zagra%C5%82-155779
"The Last of Us": Jeffrey Wright w obsadzie 2. sezonu. W roli, którą już raz zagrał
źródło: Getty Images
autor: Rich Polk
Powiększa się obsada 2. sezonu serialu HBO "The Last of Us". W nowych odcinkach zobaczymy Jeffreya Wrighta, nominowanego w tym roku do Oscara za rolę w "Amerykańskiej fikcji". Aktor wcieli się w postać, której użyczył wcześniej głosu w growym oryginale.

Wright zagra Isaaca - znanego z "The Last of Us 2" przywódcę Frontu Wyzwolenia Waszyngtonu. Organizacja, która początkowo dążyła do wolności, z czasem ugrzęzła w niekończącej się wojnie przeciwko zaskakująco pomysłowemu wrogowi.


Tak zapowiada się drugi sezon "The Last of Us"HBO ujawniło nowe zdjęcia z planu drugiego sezonu "The Last of Us". W obsadzie znaleźli się Pedro Pascal jako Joel, Bella Ramsey jako Ellie, Gabriel Luna jako Tommy i Rutina Wesley jako Maria.

Ponadto w serialu zagrają Kaitlyn Dever jako Abby, Isabela Merced jako jako Dina, Young Mazino jako Jesse, Ariela Barer jako Mel, Tati Gabrielle jako Nora, Spencer Lord jako Owen i Danny Ramirez jako Manny. Gościnnie pojawi się także Catherine O'Hara.

Serial "The Last of Us" został napisany i wyprodukowany przez Craiga Mazina i Neila Druckmanna.

Premierowe odcinki drugiego sezonu będzie można oglądać w HBO i na platformie Max już w 2025 roku.
   

O czym opowiada "The Last of Us"?


 
Historia przedstawiona w "The Last of Us" rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak to, co znaliśmy jako współczesna cywilizacja zostało zniszczone. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki, Ellie. To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której by przetrwać, mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem.

Jeffrey Wright: najważniejsze rolePobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones