Dakota Fanning w filmie córki twórcy "Szóstego zmysłu". Co wiemy o "The Watchers" Ishany Night Shyamalan?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dakota+Fanning+w+filmie+c%C3%B3rki+tw%C3%B3rcy+%22Sz%C3%B3stego+zmys%C5%82u%22.+Co+wiemy+o+%22The+Watchers%22+Ishany+Night+Shyamalan-150506
Dakota Fanning w filmie córki twórcy "Szóstego zmysłu". Co wiemy o "The Watchers" Ishany Night Shyamalan?
źródło: Getty Images
autor: Frazer Harrison
Dakota Fanning będzie gwiazdą horroru "The Watchers", debiutu reżyserskiego Ishany Night Shyamalan. Jej ojciec, M. Night Shyamalan będzie pełnił obowiązki producenta. Projekt powstaje dla New Line.
GettyImages-1329605583.jpg Getty Images © Bryan Bedder
Saleka Shyamalan, M. Night Shyamalan i Ishana Night Shyamalan na premierze "Old"

"The Watchers" – co wiemy o filmie Ishany Night Shyamalan?


"The Watchers" będzie napisaną przez Ishanę Night Shyamalan adaptacją debiutanckiej powieści irlandzkiego pisarza A.M. Shine’a. Dakota Fanning zagra Minę, artystkę, która gubi się w gęstym lesie na zachodzie Irlandii. Gdy w końcu znajduje schronienie, zostaje w nim uwięziona razem z trójką nieznajomych. Po zmroku są obserwowani przez tajemnicze stworzenia.

Firma New Line wygrała licytację o prawa do projektu i wyprodukuje go. Prezydent firmy Richard Brener zachwalał "The Watchers": To w równym stopniu wizualny, wciągający i przerażający projekt. Scenariusz chwyta cię od pierwszej strony i nigdy nie puszcza.

Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się jeszcze w tym roku. Premiera została zaplanowana na 7 czerwca 2024.

Dla Shyamalan nie będzie to pierwsza praca za kamerą. Córka twórcy "Znaków" reżyserowała już odcinki serialu "Servant", który powstawał dla Apple TV+. Pracowała również na planie "Old", poprzedniego filmu ojca, jako reżyserka drugiej ekipy.

Najważniejsze role Dakoty Fanning


Dakota Fanning zadebiutowała przed kamerą w bardzo młodym wieku. Jeszcze jako dziecko wystąpiła w dramacie "Sam", komedii "Dziewczyny z wyższych sfer" oraz thrillerach "24 godziny", "Człowiek w ogniu" i "Siła strachu". Była też gwiazdą "Pajęczyny Charlotty". Moglismy zobaczyć ją rónież w sadze "Zmierzch", gdzie wcieliła się w Jane, a także filmach "The Runaways: Prawdziwa historia", "Bardzo grzeczne dziewczyny", "Amerykańska sielanka", "Ocean's 8" i "Pewnego razu... w Hollywood". Grała również w serialach "Alienista" i "Pierwsza dama".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones