Szef Marvel Studios, Kevin Feige, nie chciał powrotu Hugh Jackmana jako Wolverine'a. Czemu?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Szef+Marvela+nie+chcia%C5%82+powrotu+Jackmana+jako+Wolverine%27a-155381
Szef Marvel Studios, Kevin Feige, nie chciał powrotu Hugh Jackmana jako Wolverine'a. Czemu?
źródło: Getty Images
autor: Jonathan Leibson
Chociaż Hugh Jackman pożegnał się z rolą Wolverine'a w "Loganie", wróci jako marvelowski mutant w widowisku "Deadpool & Wolverine". Co ciekawe - wbrew sugestii szefa Marvel Studios, Kevina Feige'ego. Dlaczego producent odradzał aktorowi powrót do roli Wolverine'a?
  

Kevin Feige nie chciał Jackmana-Wolverine'a?

Powiedziałem: "Dam ci radę, Hugh. Nie wracaj", wspomina Kevin Feige w wywiadzie dla magazynu "Empire". Producent uważa, że Jackman miał w "Loganie" jedno z najlepszych pożegnań w historii i nie należy tego odwracać.

Hugh Jackman przyznał jednak, że po rozmowie z Feige'em pojechał na długą przejażdżkę, żeby przemyśleć sprawę: Jechałem przez godzinę. Nie mogłem przestać o tym myśleć. Kiedy wysiadłem z samochodu, zadzwoniłem do Ryana Reynoldsa i powiedziałem: "Ryan, jeśli mnie chcesz, wchodzę w to".

Ostatni zwiastun filmu "Wolverine & Deadpool" ujawnił jednak, że Wolverine, który wraca, nie jest tym samym, którego pożegnaliśmy w "Loganie". Zobaczcie sami:

"Deadpool & Wolverine" - zwiastun
"Deadpool & Wolverine" - co wiemy o filmie?"Deadpool & Wolverine" swoją premierę będzie miał w lipcu. Projekt realizowany był z przygodami (m.in. za sprawą ubiegłorocznych strajków scenarzystów i aktorów). Jego premiera kilkakrotnie była przesuwana. Ostatecznie będzie jedyną aktorską kinową produkcją Marvela w tym roku.

Film celebruje dołączenie mutantów do MCU. "Deadpool & Wolverine" jest bowiem pierwszą częścią cyklu od chwili przejęcie 20th Century Fox przez Disneya. Oznacza też pierwszy film z kategorią R Disneya od wielu, wielu lat (i pierwszą w historii MCU).

Gwiazdami produkcji są oczywiście Ryan Reynolds i Hugh Jackman. W obsadzie pojawi się w epizodach wiele postaci znanych z czasów 20th Century Fox. Na przykład Pyro w wykonaniu Aarona Stanforda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones