Dave Bautista powróci jako "Mój przyjaciel szpieg". Co wiemy o powstającym dla Prime Video sequelu?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dave+Bautista+powr%C3%B3ci+jako+%22M%C3%B3j+przyjaciel+szpieg%22.+Co+wiemy+o+powstaj%C4%85cym+dla+Prime+Video+sequelu-149698
Dave Bautista powróci jako "Mój przyjaciel szpieg". Co wiemy o powstającym dla Prime Video sequelu?
źródło: Getty Images
autor: Theo Wargo
Dave Bautista i Chloe Coleman powrócą jako agent CIA JJ i Sophie w sequelu komedii familijnej "Mój przyjaciel szpieg". Projekt powstaje dla Amazon Prime Video, tj. platformy, która po związanym z epidemią COVID-19 zamknięciu kin kupiła prawa do dystrybucji oryginału. 

Co wiemy o filmie "My Spy: The Eternal City", sequelu "Mojego przyjaciela szpiega"?


Sequel "Mojego przyjaciela szpiega" będzie nosił tytuł "My Spy: The Eternal City". Nastoletnia Sophie przekonuje JJ-a, aby pojechał z nią na organizowaną przez szkolny chór wycieczkę do Włoch w charakterze opiekuna. Nieświadomie stają się pionkami w międzynarodowym spisku terrorystycznym, którego celem są szef CIA David Kim i jego syn Collin, najlepszy przyjaciel Sophie.  

Poza Bautistą i Coleman do swoich ról powrócą m.in. Kristen Schaal (jako Bobbi) i Ken Jeong (jako David Kim). Do obsady dołączą też Anna Faris (Cindy z serii "Straszny film"), Craig Robinson ("Biuro") i Flula Borg ("Legion samobójców: The Suicide Squad"). Za kamerą ponownie stanie Peter Segal, który naniósł już poprawki na scenariusz autorstwa Ericha i Jona Hoeberów

O czym opowiada film "Mój przyjaciel szpieg"?


Agent CIA o ksywce JJ (Dave Bautista) ma wiele zalet i jedną kardynalną wadę: szybciej strzela, niż myśli. Po kolejnej zawalonej misji otrzymuje zadanie, które ma przesądzić o jego przyszłości. Jeśli da plamę, wylatuje ze służby. Misja wydaje się banalnie prosta. JJ ma prowadzić tajną obserwację rodziny 9-letniej Sophie. Dziewczynka jest nad wiek bystra i ma nerwy ze stali, co udowadnia dekonspirując JJ’a już pierwszego dnia i stawiając mu ultimatum. Musi wyszkolić ją na światowej klasy szpiega albo jego szefowie dowiedzą się, że dał się ośmieszyć 9-latce. JJ widzi, że z tą małą nie ma żartów, więc niechętnie godzi się na warunki umowy. Tymczasem okazuje się, że rodzina dziewczynki jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie. JJ i Sophie ruszają do akcji! Jej spryt i jego cios, to broń masowego rażenia.

Zobacz zwiastun:Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones