Drake Bell, gwiazda seriali Nickelodeon, ofiarą pedofila. Ujawnił to w serialu Discovery

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Drake+Bell%2C+gwiazda+%22Drake+i+Josh%22+Nickelodeon%2C+ofiar%C4%85+pedofila.+Zapowied%C5%BA+serialu+Discovery-154448
Drake Bell, gwiazda seriali Nickelodeon, ofiarą pedofila. Ujawnił to w serialu Discovery
źródło: Getty Images
autor: Michael Tran
Stacja Investigation Discovery zrealizowała serial dokumentalny "Quiet on Set: The Dark Side of Kids TV". Tytuł promowany jest klipem, który już rozniósł się szerokim echem. W klipie tym Drake Bell wyznaje, że był ofiarą znanego hollywoodzkiego pedofila.

Drake Bell opowie o swojej traumie w serialu "Quiet on Set: The Dark Side of Kids TV"Drake Bell jest amerykańskim aktorem, któremu sławę przyniosły seriale stacji Nickelodeon, w których występował jako dziecko. Bell najpierw pracował na planie serialu "Szał na Amandę", a później został gwiazdą własnego show "Drake i Josh".

To właśnie na planie "Szał na Amandę" spotkał Briana Pecka, który był trenerem dialogowym.


Peck został aresztowany w 2003 roku. W maju 2004 roku przyznał się do dwóch zarzutów uprawiania czynności seksualnych z osobami nieletnimi. Został skazany na 16 miesięcy pozbawienia wolności i wpisano go do rejestru przestępców seksualnych. Jego ofiary pozostawały jednak anonimowe. Dopiero teraz Drake Bell publicznie wyznaje, że jest jedną z ofiar Pecka.

Stacja Investigation Discovery zaprezentowała krótki fragment serialu, w którym Bell wyznaje, że był ofiarą pedofila. Prawdopodobnie w samym serialu ujawni więcej szczegółów.

Drake Bell w "Quiet on Set: The Dark Side of Kids TV"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones