Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/DreamWorks+i+Universal+zapowiadaj%C4%85+dwie+animacje+na+2021+r.-134995

DreamWorks i Universal zapowiadają dwie animacje na 2021 r.

  • The Hollywood Reporter
  • autor: mp
  • Filmy
DreamWorks Animation i Universal Pictures zapowiedzieli dwie animacje na rok 2021. Jedna z kolei, powstająca we współprac z króle horrorów Jasonem Blumem, została wycofana.

spirited.jpg


W maju 2021 roku do kin trafi niezatytułowana animacja powstająca na bazie netfliksowego serialu "Mustang: Duch wolności", który z kolei inspirowany był kinowym filmem animowanym DreamWorks Animation "Mustang z Dzikiej Doliny". Obraz wyreżyseruje Elaine Bogan ("Jeźdźcy Smoków: Na końcu świata") we współpracy z Ennio Torresanem.

We wrześniu tego samego roku do kin trafią "The Bad Guys". Będzie to historią piątki kryminalistów: Pana Wilka, Pana Węża, Pana Piranii, Pana Rekina i Pani Tarantuli. Są już zmęczeni przestępczym życiem i chcą się zmienić. Nie będzie to jednak łatwe. Film bazuje na cyklu książek dla dzieci. Za jego reżyserię odpowiada Pierre Perifel ("Bilby"). Scenariusz przygotowali: Etan Cohen ("Jaja w tropikach") i Hilary Winston ("Community").

Pierwotnie we wrześniu 2021 roku miała pojawić się w kinach animacja "Spooky Jack", której producentem jest Jason Blum. Projekt został wycofany z kalendarza premier. Jego los nie jest na razie znany.
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię